40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

40 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

Merhaba Selami ben. Evlilik düşüncesi olan 44 yaşında bir beyim. 40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında olduğum için ilan vermek istedim. Bekarım ve uzun zamandır hayatımda kimse yok, yalnızım. Artık mutlu olmak, güzel bir yuva kurmak ve hatta çocuk sahibi olma isteği gibi beklentilerim var. Bu yaştan sonra, başka bir şey düşünmeye vaktimiz kalmadı, değil mi? Sıcacık bir yuva ve huzurlu bir aile dünyadaki en güzel şeyin olduğunu hissettiriyor insana bazen. Evlilik düşüncesinde olan 3-5 arkadaşım olduğunu biliyorum, bu nedenle 40 yaşında evlenmek isteyen erkeklerin sayısının az olmadığını düşünüyorum. Belki onlar benimden önce evlenirler, kim bilir? Her şeyin hayırlısını diliyorum.

Biraz kendimden biraz bahsedeyim size arkadaşlar. 177 boyunda, 78 kiloda kendine bakan biriyim. Ticaretle uğraşıyorum ve kendi işimi yönetiyorum. Romantik bir yapım var. Kadınların dilinden anlarım. Sürprizler yapmayı severim. Karşımdaki insanın mutlu olduğunu gördüğümde, bu mutluluk beni de etkiler. Bilinçli olarak kimseyi üzmek veya kırmak gibi bir niyetim yok. Hayata her zaman pozitif ve olumlu bir bakış açısıyla yaklaşmaya çalışırım.

40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında, evlilikte yaş uyumu büyük bir önem taşır. Birlikte mutlu bir yuva kurmak ve aile sahibi olma isteği, evlilik düşüncesinde olan erkeklerin ortak beklentileri arasındadır. Benim yaşımdaki erkekler, uzun süredir bekâr kalmış olabilir ve hayatlarında gerçek aşkı bulma arayışındadırlar. Evlilik hazırlıkları ve ilişki sürecinde, romantizm, anlayış, sadakat gibi değerlere büyük önem veririz. Bu nedenle 40 yaşı geçmiş bir erkek olarak, evlilik düşüncesinde olan, yaşamın ilerleyen dönemlerinde huzurlu bir birliktelik arayan bayanlarla tanışmayı umut ediyorum. İlişkide karşılıklı saygı ve anlayışa dayanan bir bağ kurma isteği, bu konudaki önceliklerimdendir arkadaşlar.

40 Yaş Üzeri Evlenmek İsteyen Erkekler

Benim gibi 40 yaşında evlenmek isteyen erkekler genellikle hayatlarında belirli bir olgunluğa ulaşmıştır. Evlilik düşüncesini, evlilik isteğini ve evlilik hazırlıklarını kısmen de olsa tamamlamıştır. Ben de bu durumda olduğumu düşünüyorum. Evim, işim ve arabam var. Maddi durumum yerinde anlayacağınız. Kız isteme, nişan ve düğün gibi süreçleri rahatlıkla karşılayabilirim. Şükürler olsun, bu konuda kendime güvenim tam.

Evlilik niyetinde olan ciddi düşünen bayan arkadaşlar, mesajlarında hayallerini ve beklentilerini paylaşmalarını rica ediyorum. Evlilikte yaş uyumu ve yaş farkı gibi konuların sizin için ne kadar önemli olduğu benim için çok önemli. Detaylı bir şekilde bunları belirtirseniz daha iyi bir iletişim kurabilir ve birbirimize uygun olup olmadığımızı daha iyi değerlendirebiliriz.

40 yaş üstü evlenmek isteyen erkeklerle tanışmayı düşünen, gerçek aşkı keşfetmek ve hayatın geri kalanını birlikte paylaşmak isteyen kişiler varsa ben buradayım arkadaşlar. Gerçek sevginin, yaşamın herhangi bir döneminde mümkün olduğunu ve yaşın sadece bir sayı olduğunu unutmayalım.

Sizlerle tanışmayı, hayallerimizi paylaşmayı ve birlikte mutlu bir geleceği inşa etmeyi umuyorum. Birlikte sıcacık bir yuva kurabilir, sevgi dolu anılar biriktirebilir ve birbirimizi destekleyerek hayatın zorluklarıyla baş edebiliriz. Bu platform aracılığıyla bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajları dikkatle inceleyeceğim ve sizinle yakınlaşmak için adımlar atacağım. Her şeyin en hayırlısı olmasını dilerim ve umarım gerçek aşkı bulmak için birlikte yola çıkabiliriz. Görüşmek üzere!

Saygılarımla, Selami

Erman 53 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/50-yas-ustu-evlenmek-isteyen-erkekler.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

4 yorum

  1. yorumbanneri