40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 yas ustu evlilik sitesi

40 yaş üstü evlilik sitesi, 50 60 yaş üstü evlilik sitesi, Dul 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar


Selamlar. Handan ben. 40 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ne zamandır. Yaşım 41. Şimdiye kadar hiç evlenmedim ama evlenmek istiyorum, böyle yalnız olmuyor ya yürümüyor. İnsan sohbet edecek birilerini arıyor. Onu da geçtim genelde bu tarz şeyler yaşımızdan ötürü olsa gerek hoş karşılanmıyor ama ne yapayım? Çok mu tuhaf sizce 50 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ilan açıyor olması bence normal bir durum. Neyse böyle vaktim hep huzursuz mu geçsin söyler misiniz? 40 50 60 yaş üstü evlilik sitesi sayesinde umarım aradığım arkadaşa ulaşırım. Ciddi bir kriterim de olmayacak merak etmeyin. Bu yüzden şansınızı değerlendirin derim.

40  Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Yaş kriterim falan da yok benim. Zaten Orta yaş evlilik siteleri içinde ki yaş standartı aşağı yukarı bellidir. 50 yaş üstü evlilik düşünen kişilerde rahatlıkla yazabilirler bana. Ama şunu aktarmak istiyorum. Benim güzelliğim hala yerinde. Öyle bakımsız biri olmadığım için gerçekten bir bakan bir daha bakıyor. Evlenmenin yaşı yok diye düşünüyorum. İnsan kendini yalnız hissettiği zaman mutlaka evlilik kararı almalıdır. Zaman zaman hayatıma giren arkadaşlarım oldu bu süreçte ama evlilik kararı almak için erken diye düşündüm. Şimdi zamanı geldi anlayacağınız.

Evlilik mutluluktur saadettir doğru kişiyi bulduğunuzda tabi ki çok iyi bir şey. Kalan ömrümü huzurla geçirmek amacındayım. Biraz huzur arıyorum başka bir şey değil yani. Biraz da heyecan olsa şu hayatımda ne güzel olacak ya. Bilemiyorum artık şansımı deniyorum bakalım hayırlısı olsun her şeyin. Mesaj atarken yaşınızı, işinizi falan söylerseniz daha sağlıklı olur arkadaşlar.

40 50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Başka bir detaya ihtiyacım yok. Bir bayanı mutlu edebileceğinizi düşünüyorsanız ben burada mesajlarınızı bekliyor olacağım. Mutlu mesut bir şekilde yaşayalım başka bir şey istemez ya. Sıkılıyorsun bazen nereye gideceğini bilmiyorsun. Eskiden sinemaya giderdik hey gidi günler. Şimdi mümkün mü ki böyle? Yok ki birisi. Olursa en güzel anları yaşayacağımıza adım gibi eminim.

Dul 50 60 yas arasi evlenmek isteyen bayanlar

50 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

50 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar için buradayım aslında. Derin ben. 54 yaşındayım. Dulum. 44 yaşında boşandım ve 10 senedir bu şekildeyim. Evlilik kararını yeni aldığımı söyleyebilirim. Bunun dışında neler yaparım biraz onlardan bahsedeyim ki sizler de benimle paylaşın. Arkadaşlar ben spor yapmaya bayılırım. Ayrıca hayatta hep mutluluk ararım bu yüzden pozitif takılırım. Negatif enerjiye hayatımda yer yoktur. Ancak bunlar yalnız başına da oluyor yine de ben evlenmek amacındayım. Eşimle gezmeye çıksak şöyle bir güzel de mutlu olsak. Çok mu şey istiyorum, bence hayır.

Dul 50 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlarım bu güzelliğimle nasıl hala evlenemediğimi soruyor. Ya ben bu kararı yeni aldım. Her şey güzellik olsaydı, boşandıktan 1 sene sonra evlenmiştim yani. Kendime güvenim sonsuz. Yeter ki dürüst insan çıksın karşıma. Ha bir de kıskançlık konusu var ya. En sevmediğim. İnsan tabii ki sevdiğini kıskanır ama işi çığırından çıkarmayacağı sürece sorun yok. O yüzden her şeyin azı karar çoğu zarar misali dengede tutmayı bilelim lütfen. Benden şimdilik bu kadar ilanım ile ilgilenen herkesten mesaj beklediğimi unutmayın. Görüşmek dileği ile.

60 yas ustu evlilik sitesi

Cansu ismim. 62 yaşında kendine bakan, ilgi gören, insanları kıramayan ama hep kırılan bir bayanım. Evet bu zamana kadar türlü insanla karşılaştım. Ama sonuç itibariyle yine yalnız kalan benim. Bakmayın güzel olduğuma, kısmetim kapalı arkadaşlar. Yaş kriterim var benim. Evleneceğim kişinin yaşının benim yaşlarıma yakın olmasını isterim. Onun dışında ilgi, alaka ve sevgi ön planda olmalı. Bunları lütfen unutmayalım. Mesaj atarken aklınızda bulunsun.

Gelelim neden evlilik kararı aldığıma; Yalnızlık tek sorun değil. İnsan birçok şeyi paylaşmak istiyorum. Bu nedenle kritik kararlar alabiliyor. Şahsen ben çok düşündüm ama kararımı aldım. Karşıma çıkan ilk adamla evlenmek değil tabi ki amacım. Ne bileyim ya şöyle çok kıskanç olmayan, yanımda duran, her anlamda destekleyen biri vardır umarım. Kısmetsiz miyim anlamadım ki aslında evlilik teklifi aldım birkaç defa.

Ama o zamanlar 42 falandım. Baktım ki hop Cansu tek kaldın herkes evlendi, orada durdum ve kendime kızdım. Şimdi buradayım arkadaşlar. Sizden gelecek mesajları can-ı gönülden bekliyorum. Herkesin hayalindeki kişiye kavuşması dileğiyle.

Funda 32 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

7 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhabalar Hande hanım efendi hayırlı akşamlar dilerim ben Akın Samsun Bafra’da yasıyorum hiç evlenmedim sadece dürüst bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum yalansız dolansız bir hayat arayışındayım.

  3. İyi günler kendim emekli memurum ama maaşımız iyidir bazen iş buldukça çalışıyorum da boş durmayı sevmiyorum imamlı sabırlı bir insanım sorumluluklarımı bilirim ciddi evlilik için yazıyorum sizi tanımak isterim

  4. Merhaba iyi akşamlar Cansu hanım nasılsınız ben 52 yaşında emekli memurum seninle tanışacağıma sevinirim muhakkak sende sevinirim yükünü hafifletmek isterim yardımcı olacağım bir erkek olarak üzerime düşen görevi yerine getireceğime emin olunuz. İlk olarak mesajla sonra konuşarak olur sevgiler hürmetler dilerim

  5. Selam Handan hanım ilanınızı okudum inanın etkilendim 52 yaşında Manisa’da yaşıyorum iki tatsız evlilik yaşadım arayışım sürüyor Turizmciyim şu an Alanya’dayım şimdilik bu kadar

Daha Fazla Yorum