50 60 70 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

50 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

Selam olsun herkese. Ferhat benim adım. 50 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında yerimi aldım. Zaten biraz daha beklersem yaşım itibari ile 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler arasında olacağım bende. Yaşım 57 arkadaşlar. Ama dinç görünüyorum. Çünkü her gün spor yapıyorum. Çevremde benden büyük 70 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler var. Demek ki yaşın sadece bir sayı olduğu kanısına varıyoruz buradan. Yaş ilerlese de evlenmenin, sıcak bir yuva kurmanın, çocuk sahibi olmak istemenin bir yaşı olmuyormuş. Kısaca kendimden bahsederek devam edeyim. Spor ile uğraşıyorum. Yalnızlık çekilmez safhaya ulaştığı için evlenmeye karar verdim. İlgi duyan, sevgili ve saygılı bir hanımefendi arayışındayım. Maddi ve manevi sorunum yok.

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Bazen insan düşünüyor da her şey zamanında mı olmalıydı acaba diyor? Fakat nasipte kısmette ne varsa onu yaşıyoruz. Hayallerim var evlilikle ilgili. Eş adayımla beraber güzel düşüncelerim var. Geç kalmış olan mutluluğu tatma isteğim var. Güzel bir düğün ve balayının ardından mutlu, sıcak bir yuva kurmanın heyecanı var aklımda sürekli. Çok aman aman bir beklentimde yok aslında eşimden. Dürüst olsun bana karşı, saygılı olsun gerisini zaten aşarız bir şekilde. Evleneceğim kadını mutlu etmek dışında bir derdim yok ve olmayacak da.

Mesajlarınız da kendinizden bahsetmenizi istiyorum. Evlilikten sizin beklentileriniz neler? Ben şimdilik müsaadenizi istiyorum. Umuyorum güzel başlangıçlar olur. Evleneceğim eşi buradan bulmak istiyorum ben. Kalan ömrümü sade ve güzel bir şekilde yaşamak istiyorum. Mesajlarınızı heyecanla bekliyor olacağım.

50 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Erkekler

60 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

Herkese selamlar arkadaşlar. Birazcık heyecanım var çünkü evlilik kararı aldım ve buradan paylaşmak istedim. Adım Erman 58 yaşında evlilik düşüncesi olan erkeğim. Evlilik için geç kalmış olsak ta hayallerimden vazgeçmiş değilim. Bu yaşıma kadar hep işlerle boğuştum. Ha evlendim evleniyorum derken yaş aldı başını gitti. Artık diğer akranlarım gibi mutlu bir yuva kurma düşüncesindeyim. Bu süreçte yanımda olacak, aynı duyguları paylaşacak evlenmeyi düşünen ciddi bayanlarla konuşmak istiyorum. Çünkü benim amacım kesin ve net olarak evlenmek. Yaş takıntım pek yok arkadaşlar. 40 yaş üzeri herkesle konuşabilir, evliliği düşünebilirim.

Her şeyden önce anlaşabileceğim bir bayan çıkarsa karşıma zaten hiç beklemek istemiyorum. Yeter ki ortak noktada, ortak hayallerde buluşabilelim. Zaman sandığımızdan çok daha hızlı geçiyor. Bunu unutmamak gerek. Hala kendime ait bir işletmem var.  Maddi durumum yerinde anlayacağınız üzere. Kendine bakan biriyim. Kibar ve romantik bir adamdan hoşlanır her bayan. Özünde iyi bir insanım. Bunun dışında kendime ve sevdiğime fazlasıyla vakit ayırırım. Bunca iş güç arasında nasıl olacak derseniz, olur bal gibi de olur. Eşim de gerekirse hep yanımda olur fark etmez. Lafı çok fazlada uzatmak istemiyorum. Benimle evlilik yolunda yürümek isteyen ciddi düşünen bayanlar varsa bana mesaj atmalarını istiyorum. Mutlu olmak bizimde hakkımız öyle değil mi?

70 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

70 yas ustu evlenmek isteyen erkekler

Fethi adım. 72 yaşında evlenmek isteyen erkeğim. Daha önce evlilik yapmadım. Ben gerçek sevgiyi aramaya çıktım. Bakıyorum acaba burada mı? Lütfen burada ise paylaşın olur mu? Nedense can sıkıntısı bana artık ağır geliyor. Bence bunun adı sevgisizlik. Ciddi arkadaşlıklarım oldu fakat evliliğe gelince adım atamadım. Nasip kısmet diye diye yaşımızı 72 yaptık en sonunda. İnsanlar bu yaştan sonra evlenip ne yapacaksın diye düşünebilirler fakat durum oradan bakıldığı gibi değil. Dünyanın en zor şeyidir yalnızlık. Bomboş eve girip tek başına tüm günü geçirmek. Bu nedenle kendi yolumu çizip ilerlemek istiyorum. Bilmiyorum benim gibi düşünen vardır veya yoktur sorun yok saygı duyarım. Ama şunu unutmamak lazım. Su gibidir hayat, içmesini bilirsen doyarsın, bilmezsen aç kalırsın.

Hayatı dolu dolu yaşamak lazım ama doğru insanla, doğru zamanda. Genel geçer şeyleri bir tarafa bırakın. Hayatınıza bakın. İnsanlarla boş muhabbete girmeyin, kendinizi mutlu edin. Hayatın amacı bu zaten. Bir de eş buldunuz mu işte o zaman çok daha güzel şeylerle karşılaşıp doya doya yaşarsınız. Kıskanç olmayın, kimseyi de kırmayın. Başka bir şey demiyorum ve iyi günler diliyorum. Mesajlar gelsin başlayalım.

Hamdi 38 Arayış: Evlenmek

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-emekli-erkekleri.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri