Adana Dul Bayan Arkadaş

Adana dul bayan arkadas

Selamlar. İlknur ben. 40 yaşındayım dul bir bayanım. Adana bayan arkadaş arayışında olan beyler için kendimi tanıtmak istiyorum. Ilımlı bir kadın olmakla beraber 3 senedir yalnızım. Haliyle artık bu süreci sonlandırmaya karar verdim. Adana ücretsiz bayan ilanları görünce de hemen şansımı denemek istedim. Gerçekten insanlar arasında iyi bir iletişim kurabiliyorum. Güzel giyinmeyi seven kendine bakan bir kadınım. Samimi ve gerçek bir aşk için Adana dul bayan arayanlar bana yazabilirsiniz. Burada yaşıyor ve burada bir iş yerim var. Durumlar yerinde ancak yalnızlık sorununu artık çözmem gerekiyor. Her ne kadar insanlarla aram iyi olsa da konu aşka gelince bir türlü olmuyor işte. Varsayıyorum biri yazsa ve tanışsak. Evlilik gibi bir düşüncem şu an için yok zaman ne gösterir onu da bilemeyiz haliyle. Erken konuşmamak gerekiyor bazen.

Adana Bayan Arkadaş

Adana’da erkek arayan dul kadınlar olması sizi şaşırtmasın arkadaşlar. İnsanlar boşandıktan sonra da hayatlarını devam ettiriyor. Yeniden sevmek aşık olmak mutlu olmak istiyorlar. Ben de güzel bir kadınım ve her şeyimle dürüstüm. Karşımdaki kişiden de aynı dürüstlüğü samimiyeti beklerim. Yoksa ilişkiyi yürütmemiz söz konusu olamaz. Boşandıktan sonra sevgilim oldu ama ciddi bir sürece giriş yapamadık işte. Haliyle buyurun bana yazın ki önümüze bakalım. Gerçekten sıkıyor bazı durumlar beni.

Adana Dul Bayan

Ben geldim artık. Güzellikse güzellik, güvense güven yani. Yaşım öyle çok olmadığı için hala sevgili hayatına varım diyorum. Ama arkadaşımın da benim gibi olması lazım. En azından biraz duygusal olması önemli. Zaten kibar olmayanlarla konuşmam ben. Birde arkadaşlar hiç boşanmış bir bayanla sevgili oldunuz mu daha önce? Bu sorumluluğu kaldırabilecek misiniz?

Evet arkadaşlar seviyeli ciddi bir beraberlik için bana mesaj atabilirsiniz. İsteyenler yorum bıraksın ben numaramı dönerim beyler. Yaş kriterim yok. Ancak yeteri kadar olgunluğa sahip olması gerekiyor. Mutlu bir çift olabiliriz bence. Tabi ki önce telefonda birbirimizi tanımamız şart. Sonrasına bakacağız derim. Olur veya olmaz, denemiş oluruz. O zaman söz sırası sizde. Mesajlarınızı bekliyorum.

» Osmaniye Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

2 yorum

  1. yorumbanneri