Adıyaman Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Adıyaman erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Helin’den okuyan herkese selam olsun. İyi günler beyler. Adıyaman erkek arkadaş arayan dul bayanlar için bana çekinmeden hemen yazabilirsiniz. Ayrıca Adıyaman dul bayan arkadaş konusunda biliyorum bir arayış vardır elbette. Ben de artık buradayım. Bir süre kalacağım çünkü kendime iyi ve anlayışlı birini layık görüyorum. Daha önceleri bu konularda hep canım sıkıldı yani bu defa öyle olmasın.

Adıyaman Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bunun dışında biraz huysuzluğum tutabiliyor. Mesela kıskanç bir kadın pek değilim ama var yani. Paylaşamıyorum arkadaşımı bu bende hep böyle olmuştur, olmaya da devam eder gibi duruyor. Yalnızlık gibi sinir bozucu bir süreç artık beni benden alıyor. Oturur konuşuruz. Kim ne bekliyor anlatsın şimdiden. Peki benim beklentilerim neler onlara da bakalım mı beraber? Her şeyden önce can sıkıntımı giderecek biri lazım bana beyler. Onun dışında anlayış çok önemli. Her daim güvenecek olanlar yazsın bana. Son zamanlarda çok mesaj geliyordu ve telefonumu değiştirdim bu yüzden. Artık sadece buradan yazacak olanlarla iletişim kurmak istiyorum.

Adıyaman Dul Bayan Arkadaş

Adıyaman küçük bir şehir bilirsiniz. Buradaki dostluklar kalıcıdır genelde. Ama bazen insanlar birbirini anlamıyor. Benim yaşım daha 37 yani evlenmek istemiyorum fakat güzel bir dostluk için düğmeye basıyorum. Herkesin mesajına anında döneceğim başka şansım yok. Ayrıca yorumlarınız önemli. Yaşınızla beraber neden dul kadın arkadaş aradığınızı yazmanızı rica ediyorum. Başka da bir şey gelmiyor aklıma. Var mı başka bir sözünüz beyler ben bu kez gidiyorum artık bekleme zamanı. Biraz daha sabırlı olacağız anlaşılan.

» Gaziantep Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun