Afyon Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Afyon erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Herkese bol muhabbetler olsun. Adım Nilay. Yaşım 39 oldu ve bu nedenle biraz moraller bozuk. Afyon erkek arkadaş arayan dul bayanlar isteyenler yazsın sadece. Moralimin bozuk olmasının bazı nedenleri var. Birincisi yalnızım ben, ikincisi de bir türlü arkadaş bulamadığım için buraya geldim yani. Afyon dul bayan arkadaş konusunda destek olurum dedim ya ben de yalnızım ve bu durum canımı gerçekten sıkıyor.

Afyon Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Arkadaşlık kurmak kolay değil aslında önce güvenmek falan lazım lakin her insan herkese kolay güvenmeyebilir. Ben de eski deneyimlerim nedeniyle bu konuda biraz hassas davranabilirim haberiniz olsun. Bunun dışında günlerdir kendime soruyorum ne zaman kendime uygun bir arkadaş bulacağım diye. Kısmet ise olacaktır zaten beklemeye devam. Kriterlerim öyle çok yok merak etmeyin. 45 yaşına kadar olan herkes yazabilir bana arkadaşlar. Bunların dışında eklemek istediğim ne olabilir onu düşünüyorum da bence sohbetten devam edelim ne dersiniz? Çünkü insanın bu aralar kafam dolu ve unutkanım. Yeni bir aşk doğmuyor merak etmeyin ben hala çok yalnızım. İşte bu yüzden geldim aranıza. Evet bazılarınız evlilik konusunda da soru soracaktır.

Afyon Dul Bayan Arkadaş

Yani ne bileyim öyle gerçekten beni seven ve aşık olacağım biri çıkarsa karşıma düşünürüm. Ama şu an için sadece arkadaş arıyorum ben. Sevecen, saygılı ve sevgi dolu bir arkadaş yeterlidir. Benden güzel olmayan herkes sevgili yaptı da ben hala böyleyim ona yanarım. Afyon’da yaşamak güzel ve ben zaten buralıyım arkadaşlar. Neyse mesajlarda konuşalım ya gerçekten ben heyecanlandım şimdi. Bunların dışında süreç ne getirir diye merak etmiyorum. Akışına bırakarak ilerliyorum ben. Gerisi artık size kalmış, güzel ve bakımlı bir dul bayanım sonuçta.

» Kütahya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun