Ağrı Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ağrı erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Kocaman bir merhaba arkadaşlar. Günün her saatinde buradayım artık ya iyi ki gördüm. Ağrı erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim. Meltem ben. Yaşım tam 36 oldu. İkinci evliliği düşünmüyorum sadece arkadaşım olsun yeter bana. Onun dışında merak ettiğiniz bir şey varsa hiç ama hiç çekinmeden sorun. Ağrı dul bayan arkadaş konusunda daha önceden ulaşan çok oldu ama sanaldan değil. Artık burayı bulduğum için rahatladım. Şimdi güzel arkadaşlıklar kurmaya geldim ben yazabilirsiniz. Sabırsız ve çok heyecanlı bir kadınım. Çalışıyorum güzellik salonum var.

Ağrı Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ağrı’da yaşıyorum burayı da çok seviyorum. Arkadaş çevrem elbette çok ama öyle güveneceğim bir erkek arkadaş karşıma çıkmadı henüz haberiniz olsun. Varsa bana yazsın şimdi hemen döneyim arkadaşlar. Son zamanlarım böyle aramakla geçti inanamıyorum gerçekten. Her zaman böyle kalacak değilim tabi ki umuyorum güveneceğim biri karşıma illa ki çıkacaktır. Her neyse bunları konuşuruz önemli olan şey benim huzurum aslında. Tabi ki ego değil bu yanlış anlamayın sadece hayat çok yordu beni ve biraz daha yormasın istiyorum. Bu zamana kadar kiminle arkadaşlık kurduysam yarı yolda bıraktı artık olmasın işte ne yani çok mu bir şey istedim.

Bazen huzurum da kalmıyor öyle sabahlara kadar tek başıma oturup düşünüyorum. Artık bu olmasın diyorum, yazın bana arkadaşlar. Yazın ve konuşalım hangi konuda isterseniz. Neyi merak ediyorsanız açığım işte dediğim gibi. Laf lafı açıyor o yüzden ben gidiyorum şimdilik. Mesajlarınızı beklediğimi unutmayın. 45 yaşına kadar olan herkes de yazabilir bana.

» Van Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun