Aksaray Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aksaray erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Suzan benim adım selam herkese. Aksaray erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldiğimi bildirmek isterim. Var mı burada böyle arkadaş arayanlar falan. Geçen arkadaşım ilan açtığı için gördüm kadına bir sürü mesaj geldi. Ya benim hiçbir şeyim eksik değil sıra bende ya çok kıskandım. Aksaray dul bayan arkadaş sayesinde güzel bir süreci beraber yaşayacağımızı söylemek istiyorum. Yine bu aşamada yanımda olacaklar şanslı unutmayın bunu asla.

Aksaray Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Huzur dolu bir kadınım ben. Öyle ki insanların bakış açısını kısa sürede değiştiririm o güveni veririm yani. Yaşımız 37 olsa da hayatın her aşamasında zorluk gördük mücadele ettik. Şimdi kafa dinleme vakti gelmiştir. Güven konusu benim için aşırı önemli haberiniz olsun canlarım. Güvenmediğim adam ile işim olmaz. Ama güvendiğim kişiyle gece gündüz vakit geçiririm haberiniz olsun. Bu noktada mesajlarınızı yazarken kendinizi tanıtmanızı rica ediyorum. Ya gerçi telefondan devam edeceğiz orada daha iyi tanırım sorun yok.

Aksaray Dul Bayan Arkadaş

Yaş falan önemli değil ben ayrım yapmam herkes ile eşit yaklaşım içindeyim. Çalışıyorum bu arada. Sıkıldım şehir hayatından. Küçük bir yerde yaşasam da köy evim muhteşem ya kuşlar, böcekler, çiçekler falan içim açılıyor. Neler yaşıyoruz şu hayatta vay be aklıma geldi de şimdi. Yeni bir başlangıç lazım gerçekten. İşte buradan başlar en iyi arkadaşlık. Gerisi sizde şimdi ben daha susuyorum. Konuşursam susmak gerçekten arkadaşlar. Sabahlara kadar sohbet etmeyi seven bir kadın olduğum için ne mutlu benimle arkadaş olanlara.

» Nevşehir Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun