Almanya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Almanyadan evlenmek isteyen bayanlar

Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar arasında olan Nihal Hanım, evlilik için erkek arkadaş arıyor. Aradığı eş adayını Almanya evlilik sitesi aracılığıyla bulmak için ciddi beylerle tanışmak istiyor.

Nihal’den Türkiye’ye kocaman selamlar. 37 yaşın da evlenip boşanmış bir bayanım. 30 yıldır Almanya’nın Hamburg şehrinde yaşıyorum. Hem Alman hem de Türk vatandaşlığına sahibim. Tabiri caizse ikinci baharımı yaşamak için yeniden evlenmek istiyorum. Diğer Almanya’dan evlenmek isteyen dul bayanlar gibi benimde ilan vermenin uygun olacağını düşündüm.

Dul Almanya Evlilik Sitesi İlanları

Bir arkadaşım Almanya’da Türk ve gurbetçilerin, dul bayanların yer aldığı ciddi evlilik sitesi olarak bu platformu önerdi. Hiç aklımın ucundan geçmezdi Almanya’da eş arayan bayanlar için evlilik ajansına ilan vereceğim. Evlenme düşüncesine girince insan kendisini evlilik ilanları sitesinde bulabiliyor demek.

Almanya’da benim gibi boşanmış niyeti evlilik olan ve hatta evlilik hazırlığı yapan çok bayan arkadaşım var. Kendi aramızda Almanya Whatsapp evlilik ilanları diye grup bile oluşturduk. İleriye dönük niyeti ciddi olan erkek arkadaşlar varsa onları da gruba dâhil edebiliriz. Online olarak konuşmak, görüntülü sohbet etmek anında mesaj gönderebilmek daha iyi iletişim kurmamıza imkân sağlar diye düşünüyorum.

Almanya’dan Evlenmek İsteyen Eş Arayan Bayanlar

Almanya’da evlenmek isteyen Türk kadınları ya da kızları olarak kendi kültürümüzden, kendi inançlarımızdan biriyle evlenmek istiyoruz. Benim aklımdaki evlilik planı da bu yönde. Kültürel ve inançsal çatışmalar ileride çeşitli sorunlara sebebiyet vererek hem evliliği hem de ilişkiyi yormaya başlıyor. Her ne kadar burada ki hayata alışsanız da adapte olsanız da kendi kültürünüzden kopmanız söz konusu değil zaten.

Evlilikten ve Eş Adayımdan Neler Bekliyorum?

Evlilik arayışı içinde olan kadınların eş adaylarından beklentileri vardır. Ben kendi beklentilerimden bahsedeyim size. En çok dikkat ettiğim şeylerin başında dürüstlük ve sadakat geliyor arkadaşlar. Bu ikisinin evliliğin temel taşı olduğu kanısındayım. Eğer bir insan dürüst değilse ne ilişki yürür ne evlilik yürür ne de arkadaşlık yürür. Bununla beraber anlayış ve empati yetisinin de gelişmiş olması gerektiğini düşünüyorum. Eşlerin, partnerlerin birbirlerini destekleyici davranışlar sergilemesi gerekiyor.

Eşinizin, karınızın yanında olmayacaksanız ona destek vermeyecekseniz neden hayat arkadaşı arıyorsunuz ki? Benim için saygı, sevgi, romantizm de evlilik için çok önemlidir. Ortak noktalarımızın olması ve beraber vakit geçirebilmek evliliği canlı tutar. Tıpkı flört zamanları da olduğu gibi hem evliliğe heyecan katar hemde ilişkiyi ayakta tutar. Kısmi olarak beklentilerim bunlar geri kalanları telefonda uzun uzun konuşuruz birbirimizi daha net tanırız.

Almanya’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan Telefon Numaraları

Bu konuyu biraz farklı ele almak gerekiyor sanırım arkadaşlar. Mesela, ben dul bir bayanım ve önce karşımdaki kişiyi tanımak isterim. Telefonda uzun uzun konuşmak, arkadaş olmak isterim.

İlişkinin boyutuna göre durumuna göre ilerisi için evlilik kararı alabiliriz. Almanya’dan bayan arkadaş arıyorum diyenlerin niyeti bu konuda çok önemli. Sevgili de olunabilir güzel şeyler de yaşanılabilir. Almanya dul bayan telefon numaraları arayanlar benimle iletişime geçerse numaramı veririm. Bu sayede birbirimizi tanımış oluruz. Mesajlarınızı bekleyerek müsaadenizi istiyorum arkadaşlar. Görüşmek üzere.

Mehtap 32 Arayış: Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/yurt-disi-evlilik-ilanlari.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

8 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhabalar,
    İsmim İsmail ve 45 yaşında Dul bir erkeğim. Eşimi maalesef kaybettim ve üç tane kızım var. Ne kadar tek aşk kafasıyla yaşamasam da, yavaş yavaş ileri bakarak düşünüyorum. Beni grubumuza katarsanız çok sevinirim.

    Saygılarımla

  3. Selam ben Almanya’da yaşıyorum yaşım 35 farklı mesleklerim var ama şu an Bayern’de Gastronomie Restaurant işleri ile uğraşıyorum yalnızım. Yaklaşık 5 senedir bekarım bir evlilik geçirdim maalesef anlaşamadık 6 sene sonra boşandım bir kızım var 7 yaşında ama benimle yaşamıyor neyse demem o ki yalnızlık bir tek Allah’a mahsus insan sevgi şevkat arıyor huzur sevmek sevilmek istiyor sıcak bir yatak istiyor sende aynı fikirdeysen?

Daha Fazla Yorum