Almanya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Almanyadan evlenmek isteyen bayanlar

Selamlar dostlar nasılsınız ya biraz uzaklardan yazıyorum ama olsun aradığımı bulacağım. İsmim Nihal. Yaşım 30 oldu olacak artık. Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ben de. Bulmadan gitmeyeceğim buralardan. Ayrıca Almayan evlilik sitesi arıyordum işte burası dedim ya. Her şeyde bir hayır vardır diye düşünüyorum. Yapmak istediğim şeyler var mesela Avrupa turuna çıkmak. Burada pek vakit olmuyor ama artık geldim. Evlenmeye karar verdim iyi mi yaptım bilmiyorum ama çok pozitif bir kadınım. Yani çevreme neşe saçıyorum. Biraz dertliyim, kederliyim ama çoğu zaman gülmekten çevremdekileri mutlu ederim.

Almanya evlilik sitesi konusunda arkadaşlarım burayı önerdi. İlla ki yorum yapanlar olacaktır falan mesaj atarlar dediler. İlanımı açıyorum işte. Almanya evlilik sitesi arayışında olanlar bana yazsın. Evlenmek için gerçekten sabırsızlanıyorum ama öncesinde kim çıkacak karşıma onu merak ediyorum. Geçenlerde evlilik teklifi aldım aslında ama yok ısınamadığım için bitti gitti. Sıra kimde demiyorum, beyaz bir sayfa açtık bekliyorum.

Bir şeyden daha bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar ben yalnız olduğum için ilan açmadım sadece evlenmeye karar verdim. Dedim ya 30’una çok az kaldı. İşte bu nedenle artık bazı kararlar almanın vakti gelmişti. Nedense can sıkıntısı bir geliyor bir gidiyor. Onları da geçtim bu süreç canımı sıkmaya devam ediyor. Eşim olsun yanımda çok mu şey istiyorum. Bir de güzel başlangıçlar ile yoluma devam edeyim istiyorum. Artık siz konuşun ben gidiyorum. Gurbette yaşamak kolay sanmayın, tamam iyi hoş güzel ama yalnızlık devreye girdi mi olay bitiyor. Sevgi arıyorum, saygı bekliyorum, iyi bir arkadaşlıktan sonra eşim olsun diye hayal ediyorum.

Almanya’da Evlenmek İsteyen Gurbeçti Bayanlar

Bize gurbetçi diyorlar bilirsiniz. Yurt dışından evlenmek isteyen bayanlar her zaman dikkat çeker. Burada ben yalnız yaşıyorum. Çalışıyorum durumum da çok iyi. Tek eksik var o da anlayışlı bir eş. Çoğu kez kıskanılan taraf oluyorum ne yazık ki. Ne yapayım çok güzelsem bu benim suçum mu lütfen biri çıkıp söylesin ne olur.  Her zaman böyle düşündüm ve geri adım atmayacağım arkadaşlar. İnsanların hakkımda ne düşündüğünü merak bile etmiyorum. Bunun dışında muhabbete bayılan biriyim. Eşimi alıp gezmeye çıkacağım bunu hayal ediyorum işte. Düşünün artık ne kadar küçük düşünüyorum.

Almanya Evlilik Sitesi

Yur tdışı evlilik sitesi arayışlarım artık son buldu. Burası var artık ne desem boş harbiden de ne diyeyim yani mutluyum aslında. Geriye kalan tek şey iyi bir eş bularak yoluma devam etmek. Ama burada yaşamak istiyorum. Memlekete de gideriz yahu hiç sorun değil ama eşim yanımda olsun. Gerçekten güzel günler geçirelim, yurt dışı evlilik ilanları baktığımda yüzlerce mesaj alan kadınlar var. Özeniyor insan. Tamam biz de güzeliz falan da ilk ilanım olduğu için büyük bir beklentim yok arkadaşlar merak etmeyin. Her dönene zaten telefon numaramı vereceğimi de söylemek isterim.

Yurt Dışı Evlilik Sitesi İlanları

Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet etmek isteyenler elini çabuk tutsun. Ben buradayım çünkü daha ne istiyorsunuz yahu. Her zaman yorum ve mesaj kutum açık yani. Telefonda devam ederiz arkadaşlar buradan sohbet etmeye kalksak sabahlar olmaz. O kadar çok mesele var ki paylaşmak istediğim. Canımız sıkılmasın hep gülelim istiyorum. Bu hayat ancak böyle geçer işte. Almanya evlilik sitesi buldun mu kaçırmayacaksın gerçekten. Çünkü buradaki herkesin eşi var, sevgilisi var. Yalnız kalan tek benim sanırım.

Mesaj Gönderin


13 yorum

  1. Öncelikle merhaba ben evlenmek istiyorum ama burada kendimi size ifade etmem zor olacak yanlış anlamayın numaramı bırakıyorum arar yada mesaj atarsanız daha detaylı konuşmuş oluruz

  2. Bende senin gibi evlenmeyi düşünüyorum dürüst biri ahlaklı güzel bir yuva kurmak için sizi gördüm ciddi bir şekilde tanımak istiyorum tabi sizde uygun görürseniz

  3. Türkiye’den yazıyorum merhabalar evlenmede ciddiyim sosyalim kültürüm iyi uyumluyum sporu severim evleneceğim insan benim kraliçem olur ne karar alırsak beraber şimdiden teşekkür ederim güzel haberlerinizi bekliyorum

  4. Selam ben serdar Ankara’da yaşıyorum 44 yaşındayım evlenip gitmek istiyorum artık buralardan al götür beni nereye istersen hep yanında olurum ben istersen arayabilirsiniz

  5. Selam ben Almanya’da yaşıyorum yaşım 35 farklı mesleklerim var ama şu an Bayern’de Gastronomie Restaurant işleri ile uğraşıyorum yalnızım. Yaklaşık 5 senedir bekarım bir evlilik geçirdim maalesef anlaşamadık 6 sene sonra boşandım bir kızım var 7 yaşında ama benimle yaşamıyor neyse demem o ki yalnızlık bir tek Allah’a mahsus insan sevgi şevkat arıyor huzur sevmek sevilmek istiyor sıcak bir yatak istiyor sende aynı fikirdeysen?