Amasya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Amasya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kolaylıklar arkadaşlar. Damla ben. Amasya erkek arkadaş arayan dul bayanlar arayanlar varsa buyursun yazsın bana. Ben bu aralar biraz değişik bir yapıda oldum aslında kendimi anlatamıyorum biraz. Belki de dul olmamdan dolayı çünkü 33 yaşındayım ve nasıl arkadaş bulacağımı bilmiyorum buraya geldim. Amasya dul bayan arkadaş olarak şanslısınız aslında. Bu nedenle sizler hiçbir zaman bulduğunuz fırsatları geride bırakmayın derim.

Amasya Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ben biraz kırılgan bir yapıdayım ve gerçekten çok duygusalım. Bunun dışında ne bileyim işte hayatım böyle devam etmemeli. İyi bir arkadaş lazım, dert ortağı ya da sürekli mutlu olacağım bir adam arıyorum ben. Sizler de kendinizi biraz tanıtırsanız memnun olacağım. Ben dediğim gibi çok olmasa da duygusalım. Bu huyum beni sinir etse de yapacak bir şeyim yok yani böyleyiz işte. Her zaman kendime şans vermişimdir bu süreçte beni yalnız bırakmayacak adamlara ihtiyacım var. İnsanlar şu dönemde ne kadar da saçma işlerle uğraşıyor. Aldatmak gibi üzmek gibi. Aman benden uzak.

Amasya Dul Bayan Arkadaş

Gerçekten iyi ve güzel bir arkadaş var ise yazsın bana olur mu? Kendinizi tanıtabilirsiniz, neler yapıyorsunuz falan bunları bilmek isterim arkadaşlar. Çünkü insanların birbirine olan saygı ve sevgisi her geçen gün azalıyor. Durum böyle olunca ben bir kadın olarak nasıl desem hoş olmuyor işte moral kalmıyor. Uzun süreli bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Amasya’da yaşamaya devam edeceğim burada kendi evimde kalıyorum ayrıca. Neyse hepsini geçtim gerçekten yanımda olacak beyler yazsın bunu rica ediyorum. Evlilik düşüncesi yok henüz. Sadece bu süreçte yanımda olacak samimi, güvenilir ve gerçekten aile terbiyesi almış beyefendilere dönüş yapacağım. Güzel olur ya bekliyorum.

» Tokat Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun