Ankara Dul Bayan Arkadaş

Ankara dul bayan arkadas

Hande ben selam olsun herkese. İyi misiniz nasılsınız? Ankara dul bayan arayanlar için geldim desem doğru olur. Bu süreçte yanımda olacak herkese ihtiyacım var elbette ama önce söz sohbet lazım. Ben evlenmek için de yazmıyorum tamamen iyi bir arkadaşlık süreci istiyorum. Ankara bayan arkadaş için daha önce hiç ilan açmadım bu ilk olacak ve doğal olarak heyecan var biraz. Yaşım 29 şaşırdınız mı bence evet. Çünkü ben biraz erken dul kaldım yapacak bir şey yok. Şimdi buradan bana yazacak arkadaşlar ile güzel ve samimi muhabbetler kuracağım. Neyse şimdi sıra sizde. Biraz siz anlatın ne var ne yok arkadaşlar?

Ankara Dul Bayan

Ankara boşanmış kadın arkadaş arayanlar saygıyı elden bırakmasınlar sohbetimiz ve arkadaşlığımız boyunca. Ayrıca niyeti ciddi olmayan kişilerde iletişime geçmesinler benimle. Yoksa Ankara’da erkek arkadaş arayan bayanlar diye bir ilan neden açayım. Kriterlerimi belirtmek için buradayım. Uzun süreli bir ilişki arayışındayım çünkü ben. Çalışan bir bayanım arkadaşlar. Kendi kendim yettiğimi düşünsem de içten içe yalnızlık beni iyice yormaya üzmeye başlamış durumda. Dürüst, sevecen, kadına değer vermesini bilen, sadakate dikkat eden bir erkek arkadaş arayışındayım.

İnsanları bazen anlamak çok zor biliyor musunuz? Çünkü ne bileyim var olan endişeler ve düşünceler yok sayılıyor. Yani güzel biriyle arkadaşlık kurduktan sonra hemen dertler unutuluyor. Evet kimseyi dert sahibi yapmaya gelmedik ama biraz ne bileyim karşı tarafı düşünmek lazım. Hele ki benim gibi güzel bir kadın olunca yani. Neyse bakalım mesajlarınızı bekleyip göreceğiz kimlerle  tanışacağımıza bakacağız sonrasında. Sizin Ankara bayan arkadaş arayışınız neden var? Ankara dul bayan arıyorum derken ilişkiden beklentileriniz istekleriniz neler? Detaylı bir biçimde mesajlarınızda belirtmenizi istiyorum arkadaşlar.

Ankara Bayan Arkadaş

Ankara’da yaşıyorum bunu biliyorsunuz zaten. Burayı seviyorum arkadaşlar ben. Karanfilde kahvemi içer, Tunalı’da turlarım genelde hafta sonları. Hangi birini anlatayım ki burada yaşayan bilir ancak bu heyecanları. Akşamları da genelde bizim kızlarla takılıyoruz. Bazen arkadaşlık teklifi gönderen oluyor ama yok ben buradan bulmaya karar verdim bir kere.

Nasıl olur falan diye düşünmek yok artık. Doğru düzgün biri ile tanışırsam inanın her şey çok güzel olacak. Ben ömrümü böyle tamamlayamam. Sevecen, anlayışlı ve çok kıskanç olmayan biri yazarsa ben sevinirim. Gerisi artık şans mı olur ne olur fark etmez. Lütfen kendinizi de tanıtın, yaş olarak 48’i geçmese memnun olurum. Görüşürüz o halde.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun