Antalya Dul Bayan Arkadaş

Antalya dul bayan arkadas

Evet Antalya bayan arkadaş arayan varsa o da benim ya. Damla adım. 31 yaşında dul bayanım. Artık yalnız kalmanın bir mantığı yok diye düşünüyorum. İnsanların bu süreçte yanımda olması gerekiyor. Güzel ve bakımlı biriyim ki sürekli arkadaşlık teklifi alıyorum diyebilirim. Burada yaşamak güzel arkadaşlar. Hele ki yaz aylarında. Denizi, güneşi, gelen turistleri ayrı bir keyif katıyor ama hayatımda hiç kimsenin olmayışı bunları anlamsız kılıyor. Erkek arkadaşımla keyfini sürüp tadını çıkarmak istiyorum tüm bunların. Antalya dul bayan için bana sadece mesaj atmanız ya da hiç değilse yorum bırakmanız yeterli. Anında döneceğim çünkü inanın yalnız kalmak hiç ama hiç bana göre değilmiş yani. Son zamanlarımda bu sorunu aşmak için neler vermezdim ki bilmiyorum artık ya. Evet beyler siz Antalya bayan arıyorum derken bir kriteriniz var mı? Neler beklersiniz karşınızdaki bayandan mesela?

Antalya Bayan Arkadaş

Antalya’da erkek arayan bayanlar fazla sanırım benim gibi. Sanal dünyadan birini bulmaya karar verdim. Ya ben güven sorunu yaşamıyorum ama ne bileyim öyle insanların aniden damdan düşer gibi yanıma gelmesine sinir oluyorum. İşte bu yüzden geldim aranızda. Bu aşamada yanımda kimler olacak kimler olmayacak göreceğiz hep birlikte. Evet ne diyorduk, güven meselesi. Yani bir insana nasıl güvenirsiniz; sözlerine bakmak yerine gözlerine bakmak yeterli diye düşünüyorum. Çünkü bu süreçte mevcut duruma da bakmak gerekiyor. Bir insan ne kadar samimi ise o kadar da kibardır. Ben kaba konuşmayan bir erkek arkadaşım olsun istiyorum.

Antalya Dul Bayan

Kemeraltı’nda oturuyorum bu arada. Çalışan bir kadınım arkadaşlar. Dul kadınlar için hayat zor olsa da yaşamdan hayattan keyif alma gayretindeyim. Birde bu yalnızlığım son bulsa tam olacak her şey. Benim anlatacaklarım bu kadar sanki çok konuştum ya biraz da siz anlatın nedir ne değildir ne olacak böyle. Ben iyi ve güzel olacağını ısrarla düşünmeye devam edeceğim umarım siz de aynı düşüncedesiniz. Yazın bana döneyim arkadaşlar her şeyi bu kadar net bir şekilde paylaştım şimdi biraz da siz anlatın yani.

» Mersin Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri