Ardahan Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ardahan erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Sümeyye ben iyi günler herkese. Ardahan erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak aranızdayım. Umarım aradığımı kısa sürede bulacağım buna inanıyorum. Gerçekten hali vakti yerinde olanlar yazsın çünkü ben de öyleyim. Yaşım 37’ye dayandı artık. Bu yüzden fazla da uzatmak istemiyorum iyi bir arkadaş bulacağım kendime söz verdim. Ardahan dul bayan arkadaş sayesinde emin olun sizler de böyle düşünmeye başlarsınız. Ben çok sıcak kanlı biriyim.

Ardahan Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Herkese şans veririm kimseyi de üzmem. Bu noktada gerçek anlamda arkadaş arayanların bana yazması yeterli diye düşünüyorum. Bir de şu var yani nasıl desem ben biraz kırılganım olur olmadık yerde küsebiliyorum bunu da çözmemiz şart sanırım. Ardahan’da vakit bir şekilde geçiyor. Kendime ait bir bahçem var orada kalıyorum. Yemyeşil ağaçların tam ortasında hem de. Ama gelin bana sorun burada hayat geçiyor mu? Asla geçmiyor arkadaşlar hiçbir şekilde geçmek bilmiyor. İşte bu yüzden söz sırasını size bırakmaya karar verdim. Kendinizi açıkça ifade edin de yolumuza bakalım ne dersiniz?

Ardahan Dul Bayan Arkadaş

Ben biraz da sinirliyim ya bu huyum da çok kötü var ya. Her neyse kötü şeyler konuşmamak gerekiyor. Sadece her zaman yanınızda olurum bunu unutmayın. Arkadaşlık kurmak şu devirde zor görünse de ben öyle düşünmüyorum. Güven sorunu çözüldü mü olay bitmiştir ya. Merkezde işletmem var evim de orada. Hafta sonları bahçeme gider kalırım kafamı dinlerim. Ama yalnızlık yeter diyorum artık anlatabildim mi arkadaşlar? Genel olarak durum bu şekilde. Sizde ne var ne yok? Anlatın ya ben çok konuştum kusura bakmayın. Daha numaramı vereceğim sohbete başlayacağız haydi size diyorum. Tamam tamam şakaydı mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun