Arkadaşlık Güzeldir

arkadaslik guzeldir

Emine ben. 30 yaşındayım. Benimle arkadaş olmak isteyen erkeklerin mesajını bekliyorum. Ama önce kendimi tanıtmak isterim. Güzellik geçici olsa da benim güzelliğim kalıcı sanırım. Gören bir daha dönüp bakıyor aslında. Onu da geçtim son dönemlerde yalnızlığım katlanarak arttı. Kız arkadaşım ev değiştirdi böyle tek başıma kaldım işte. Biraz sıkılıyorum anlayacağınız. Her zaman insanların yanında olsam da çoğu zaman yalnız bırakıyorlar. Bu durum canımı sıkmasın artık istiyorum.

Birisi çıksın da karşıma güzel bir arkadaşlık başlatalım işte. Ne var bunda çok mu şey istiyorum gerçekten söyler misiniz? Çalışan bir bayanım. Tek yaşadığım için sadece can sıkıntısı değil sorunum. Biraz gönlüme göre yaşamak istiyorum desem yeridir. Bunun olması için de beni anlayacak bir arkadaşa ihtiyacım var.

Bu dönemde güven sorunu da çok var. Bakalım artık ya kiminle yola çıkarsam onunla ilerlerim. İnsanlar bu konuda birbirine destek olmalı. Saygı ve sevgiye aşırı önem veririm bilginiz olsun. Siz yeter ki bana yazın ben gerisini zaten yoluna koyarım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri