Gece Arkadaşı Bayan

Gece arkadasi bayan

Merhaba! Benim adım Aylin. 27 yaşında bir bayanım. Benim gibi uyuyamayan, tüm geceyi ayakta geçiren beylere selamlar. Sıradanlıktan uzaklaşmak, yeni insanlarla tanışmak ve keyifli zamanlar geçirmek için geldim. Gece arkadaşı bayan arayanlar için bu ilanı vererek hayatımı biraz renklendirmek istiyorum. Gece gezmeyi, eğlenmeyi seviyorum arkadaşlar. Bana ayak uydurabilecek, hem sevgilim olacak hem de hayatın tadını beraber çıkarabileceğimiz birileri varsa bana mesaj göndersinler.

Ne yapar bu Aylin? Hemen anlatayım size birazcık. Arkadaşlar ben karakter olarak son derece anlayışlı, empati yeteneği yüksek biriyim. İnsanları dinlemeyi severim. Elimden geldiğince de iyi bir dost olmaya çalışırım onlara. Ama iyi niyetimin su istimal edilmesi de beni çok geriyor bilmiş olun. Bu yüzden iletişim kurarken insan ilişkilerime çok dikkat ederim. Onun haricinde herkes gibi biriyim işte. Bu arada beyler sizin gece arkadaşı bayan arayışınız neden?

Gece Arkadaşı Bayan

Genelde hayata ve insanlara hep olumlu bakarım. Hayatıma dahil olacak kişiyi önce incelerim, hareketlerine bakarım, her şey iyiyse arkadaş olmak için gerekirse ilk adımı da atarım. Ben gerçekten geceleri eğlenebileceğim, güvenebileceğim dürüst birini arıyorum. Güven çok önemlidir biliyorsunuz. Bu konuda birbirimize ne kadar açık yüreklilikle davranırsak o kadar hızlı iletişim sağlamış oluruz. Yeter ki güven sağlayın. Bu arada mesajlarınızı da bekliyorum, inanın şu yalnızlık başıma bela oldu artık. Bakalım yine de hayırlısı diyelim.

Geceleri daha da renklendirmek ve güzelliklerle dolu günler geçirmek için arkadaş arıyorum. Unutmayın, gece arkadaşlığı, yalnızlık hissini azaltabilir, güzel bir dostluğu da beraberinde getirebilir. Evet benden şimdilik bu kadar arkadaşlar. Varsa söylemek istediğiniz bir şeyler mesajlarınızda belirtin lütfen. Geleneksel biri değilim, yenilikçi olmasam da yenilenme kararı aldım. Ruhen bu durum canımı sıkmaya başladı çünkü. O zaman en kısa zamanda görüşmek üzere diyorum. Hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

10 yorum

  1. yorumbanneri