Artık Evlilik Zamanı

Artik evlilik zamani

Selamlar iyi günler ben Nilgün. 30 yaşındayım ve evlilik kararı verdim aslında bakalım ne olacak diye çok merak ediyorum. İnsanların bu süreçte nasıl karar alabileceğini kestiremiyor olsam da ben hazırım sanırım. Evet artık evlilik zamanı. Yaşım geldi diye düşünüyorum ama bakalım kimler kabul edecek kimler sevmeyecek falan. Güzelim, gencim, insancıl biriyim. Hoşgörülü bir bayan olduğumu da söylemek isterim.

Evet bunlar zaten konuşulacak şeyler zamanla ama. İnsanlarla olan iletişimim neden mi sağlam? Ben iyi bir yöneticiyim çünkü. Bu nedenle çevrem geniştir, evet evlilik teklifi de aldım daha önceleri. Fakat hiçbiri beni mutlu edemedi. Sevgili aramaya gelmedim, doğrudan hayat kuracağım birini arıyorum.

Kriterlerimden de bahsetmek istiyorum arkadaşlar. Biraz bakımlı olmalı evleneceğim adam, kendine güvenmeli her anlamda. Onları da geçtim daima yanımda olmalı ya. Dürüst, sadakat ve empati duygusu yüksek olmalı. İyi günde kötü günde beraber olmalıyız. Tüm zorluklar beraber aşarsak bir bütün olabiliriz ancak. Ben bunun dışında farklı bir şey beklemiyorum. Zaten maddi ve manevi anlamda iyi durumdayım. Tabi ki çalışıyor olmalı evleneceğim kişi. Aman ya bu liste uzar gider. Siz mesajlarınızı atın bakalım işte konuşalım. Numaramı da mesaj atanlara vereceğim zaten. Önce bir kahve içer  birbirimizi daha yakından tanırız. Niyeti ciddi olmayan hiç kimseden mesaj almak istemiyorum. Flört süreçlerini çoktan geçtik arkadaşlar. Lütfen sadece belirttiğim özelliklerde ciddi evlilik düşünenler mesaj göndersinler. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun