Artvin Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Artvin erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Naz benim adım selamlar. Artvin erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim. Yani ben iyimser bir arkadaş arıyorum. Can sıkıntısından bunalıyorum ve bu nedenle güzel bir süreç başlatmak istiyorum. Evet önceliğim burada yaşayan arkadaşlar olacaktır. Yaşımı falan merak edenler için söyleyeyim. 44 oldum daha geçenlerde. Artvin dul bayan arkadaş arayanlar için her zaman burada olacağım söz veriyorum.

Artvin Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Geçenlerde aslında biriyle tanıştık falan ama görmeniz lazım nasıl kendine güveniyor. Dedim hayırdır sen ya ne bu muhabbet. İlk günden saçma sapan sohbete girince engelledim. Elbette her şey konuşulacak arkadaşlar ama biraz sabır yani değil mi? Neyse bu konulara asla girmeyeceğim ben bana değer veren erkek arkadaşı bulmaya geldim buraya. Ben de çok az da olsa güven sorunu var  beyler. Bu durum unutulmasın. Tamam kimseyi kırmak falan istemem ama ne bileyim ön yargılarımı silemiyorum kolayca. Bunu kırmak sizin elinizde işte. Bu sürece dair sizden destek bekliyorum. Benim de diğerleri gibi sevgilim olsun arkadaşım olsun istiyorum. Sanırım çok şey de beklemiyorum değil mi ne dersiniz? Son dönemlerim biraz daha sıkıcı geçiyor.

Artvin Dul Bayan Arkadaş

Çalışıyorum zaten işten eve gelince daralıyorum hepsi bu. İşte daha ne anlatayım biraz da siz konuşun da numaramı vereyim muhabbete geçelim beyler. İnsanları bazen anlamak da zor. Ne istediğinizi açıkça söylemeniz gerekiyor. Gerisi çok daha kolay gelecektir bence. Neyse ben uzattıkça bu konular gider. Yorum ve mesajlara telefonla dönüş yapmaya geldim. İyi bir gelecek, huzurlu bir hayat arıyorum. Maddi anlamda sorunum yok kimse merak etmesin ama duygusallık konusunda beni de kimse geçemez. Yalnız bir kadını da bence yarı yolda bırakmazsınız.

» Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun