Astsubay Evlilik İlanları

Astsubay evlilik ilanlari

Selamlar arkadaşlar. İsmim Emrah. Astsubay evlilik ilanları amacıyla buradayım ben. Evlenmeye karar verdim. Yaş 32. Biraz geçti mi bilmiyorum ama subayım evlenmek istiyorum diye bir ilan vereyim dedim. Bu konuda arayış içinde olanlar bana yazabilir. Aynı zamanda evlenmek isteyen askerler ilanlarına baktım da bayağı bir talep varmış. Acaba o şanslılardan biri olur muyum bilemiyorum. Genel itibariyle kendime vakit ayıran biriyim. Ama artık eşime aynı vakti ayıracağım. Hayatta yapılacak çok şey olduğuna inanıyorum. Bekarlık döneminde bir çok şeyi yaşadık ama evliliğin, evlilik kurumu içerisinde yaşanması olması gereken de çok fazla şey var.

Evlenmek isteyen askerler hakkında bahsetmek istiyorum sizlere biraz. Malumunuz asker olunca sürekli görev yerlerimiz değişebiliyor. Sık sık tayinimiz çıkıp başka şehre taşınmak orada yeni bir hayat yeni bir düzen kurmamız söz konusu olabiliyor. Evlilik düşüncesinde olan bayan arkadaşlar bunları bilerek iletişime geçerse ileride sorun yaşamamak adına daha iyi olur diye düşünüyorum. Neyse geçenlerde aldım bir teklif ama uzaktaydık olmadı. Daha doğrusu güven vermedi. Bunu da geçtim biraz anlayışlı bir eş arıyorum. Çünkü herkes çıkarının peşine düşmüş. Böyle olmaz. Biraz ciddi ve saygılı arkadaşlık sürecinden sonra evlenmek amacındayım.

Ciddi Astsubay Evlilik İlanları

Geleneklerine bağlı biriyim. Aslında asker olmamın etkisi büyük. Kadınlara sevgi ve saygı ilk hedefimdir. Gerçekten kadınlar olmasa bu hayat çekilmez. Yalnızlıkta, mutlulukta iyi ki varlar. Ama benim için henüz yoklar. Sevgilim de olmadığı için biraz boşlukta gibiyim sanırım. Bu süreçte bana yazacak herkese geri dönüş yapacağımı söyleyeyim.

Kıskanç bir adam değilim tam aksine anlayışlıyım ama olmazsa olmazlarımız vardır. Bunları beraber oturup konuşuruz da zaten. Bunun dışında aklıma gerçekten bir şey gelmiyor. Varın gerisini siz yazın ben okuyayım. Bakalım artık hayırlı biri çıkarsa karşıma evlenip yoluma devam edeceğim. Gerisi huzur ve mutluluk diyorum. Evet ben söyleyeceğimi söyledim subayım evlenmek istiyorum gerisi sizde artık. Soru sormak isterseniz istediğiniz soruyu çekinmeden sorabilirsiniz. Aklınızda herhangi bir olumsuzluk olsun istemem. Kalın sağlıcakla. En önemlisi de kendinize çok fazla iyi bakın. Görüşmek ümidi ile en güzel günler bizim olsun diyorum.

Mert 27 Arayış: Evlenmek

https://www.hemenarkadasbul.com/uzman-cavus-evlilik-ilanlari.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun