Aydın Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Aydın erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Selamlar. Hilal benim adım. Aydın erkek arkadaş arayan dul bayanlar arayışında olanlar varsa artık ben de buradayım. Güzel bir sohbet süreci bizi bekliyor diyebilirim. Çünkü ben gerçekten sohbete bayılan biriyim ve artık sevgili bulma kararı da verdiğim heyecanlıyım. Aydın dul bayan arkadaş sayesinde daha önce bilmiyorum bir çevre edindiniz mi ama ben yeterim ya size.

Aydın Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Yaşımız oldu 33 artık bir düzen lazım. 4 senedir dulum. Saygılı erkek arkadaşlarım olmalı diye düşünüyorum. Ben ilanımı açayım da gerisi artık sizde mesajlarınız ile yorumlarınızla kısaca kendinizi tanıtmanız yeterli olacak arkadaşlar. Haydi ama çok bekletmeyin rica ediyorum. Şahsıma adına konuşayım ben kimseyi öyle kısa sürede kırmam. Sadece yalnız bırakanları hayatımdan çıkarırım. Dayanamıyorum çünkü benim gibi güzel bir kadın bunu hiçbir şekilde hak etmiyor ki ne diyeyim yani. Zaten keyfim şu aralar yok. Neden diye sormayın işte yalnızım daha ne olsun arkadaşlar ya. Evet ben sabahlara kadar sohbet etmeyi de çok severim.

Aydın Dul Bayan Arkadaş

Çalışan bir kadınım. Aydın’ı bilmeyenler merak ediyordur ama önceliğim buradan yazanlar olarak arkadaşlar. Söz konusu arkadaşlığımız bozulmasın ben çok üzülürüm. Her zaman kendimle ilgili kararlar vermeye çalıştım ama yanımda biri mutlaka lazımmış onu anladım. Ne diyeyim başka, ela gözlü ve uzun boylu bir kadın arkadaş arıyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok işte. Bazen insanlara karşı bakış açım değişebiliyor ama kolay pes etmek bana göre değil tabi. Gittiği yere kadar ilerliyorum haberiniz olsun. Bunun dışında aktaracağım bir şey kalmadı benim. Yazın numaramı vereyim, gerisi kendiliğinden gelir ki zaten.

» Muğla Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun