Bahar Gelsin Gönlüme

Bahar gelsin gonlume

İyi günler diliyorum. Adım Nazgül. 26 yaşındayım, kendi kafama göre bir arkadaş arayışındayım ben. Bu süreçte nasıl olsa can sıkıntısı yaşıyorum ama artık yeter. Mutluluk benim de hakkım yani umarım anlatabilmişimdir. İnanın yalnızlık dışında da sorunlar var. Ne bileyim işte sinemaya gidersin yalnızsın, yemek yersin yine yalnızsın. Of bu durumlar artık bitsin. Güzellikse güzellik arkadaşlar zaten fotoğrafımdan görebiliyorsunuz. Ama kısmetim kapalı işte.

Evet şundan da bahsetmek istiyorum. Genel olarak insanların hayatı bir anda değişiyor bunu biliyorum ve görüyorum. Her zaman insanların birbirine olan saygısı devam etmelidir. Gerçek bir saygıdan bahsediyorum ben. Öyle göstermelik arkadaşlıklar can sıkıyor ciddi anlamda. Ben güzel olduğum kadar anlayışlıyım, insanlara değer veririm.

Günün her saatinde yanında olurum falan işte. Telefon numaramı da mesaj atanlara göndereceğim. Oradan da devam edebiliriz yani. Eee durumlar bundan ibaret şimdi söz sırası sizde artık. Ne diyorsunuz iyi bir arkadaş olabilir miyiz sizce? Bence bunu düşünmek bile saçmalık. Ne duruyorsunuz o zaman gelsin mesajlar bakalım. Hayatımın aşkını belkide buradan bulacağım kim bilebilir öyle değil mi?

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri