Balıkesir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Balıkesir erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Emel ben. Balıkesir erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim naber beyler? Herkes iyidir umarım ben heyecanlıyım biraz. Neden, çünkü sıfırdan bir hayat başlatıyorum kendime. Bu yolda benimle beraber yürümek isteyenleri bekliyorum tabi ki. Evet şimdi biraz kendimden bahsedeyim o zaman. Balıkesir dul bayan arkadaş olarak yaşım 36. Maalesef erken dul kaldık ama umurumda bile değil.

Balıkesir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İleriye bakmak lazım arkadaşlar geride durmak iyi değil harbiden bunu gördüm ben. Bir ara geçmişe takılmıştım kafayı yiyordum. Hiç ama hiç gerek yokmuş. Güzel günler beni bekler çünkü inanıyorum buna. Siz de inanın arkadaşlık kuralım. Balıkesir merkezdeyim. Yaz dönemlerinde Ayvalık’taki yazlığıma giderim. Ama kafam ne zaman bozulsa beklemem hafta sonu gece – gündüz atlarım arabama giderim. Yakarım sobamı, kitabımı ve kahvemi alırım yanıma oh mis gibi. Lakin tamam yalnızlık bana göre değilmiş. Yeteri kadar kafamı dinledim oldu bitti. Şimdi bir arkadaşım olsun da beraber yapalım bunları.

Balıkesir Dul Bayan Arkadaş

Canım kendim ya çok seviyorum. Yanlış anlamayın egoist biri değilim ama olsun kendime sonsuz saygım ve sevgim var. Sizlerin de olsun ama yanınızdaki arkadaşın değerini asla unutmamak şartıyla. Bu nedenle var olan umutlarım hep yeşeriyor hep yanımda kalıyor. Öneriyorum acilen. Ama kendime bir arkadaş bulmadan da buradan gitmeyeceğim. Her neyse yazın artık da daha fazla yalnızlık ile mücadele etmemiş olayım.

» Bursa Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun