Bartın Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bartın erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Bol sohbetler arkadaşlar. Sıla benim adım. Bartın erkek arkadaş arayan dul bayanlar için burada olduğumu söyleyeyim öncelikle. Çünkü ben biraz takıntılı insanım. Öyle herkes ile kısa sürede diyalog kuramıyorum. Birincisi arkadaşım benim gibi dul olacak. İkincisi bekar da olabilir ama beni çok sevecek. Gerisini siz bana bırakın diyorum beyler. Bartın dul bayan arkadaş olarak daha önce ilan açmamıştım ve nasıl bir heyecan çok merak ediyorum.

Bartın Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İhmal edildim ya ben. Canımı sıktılar, yalnız bıraktılar. Yaşım oldu 36. Aslında fazla değil biliyorum daha yolun başındayız da ne bileyim kötü tecrübeler canımı sıkıyor aklıma geldikçe. Artık daralmak istemiyorum. Ne kadar kolay değil mi şu ayrılıklar? Vah vah ya gülüp geçeceğim artık. Benim de bir arkadaş bulup yoluma bakmam gerekiyor. Bıktım yani. Burayı iyi ki gördüm ne diyeyim. Güzel şeyler olacağına da inanıyorum aslında. Biraz da şans işi sanki. Güzellik geçici unutmayalım bunu da. Aksine o kadar bakımlıyım ki görenler 25 yaşında mısın falan diye soruyorlar. Abartmayın diyorum ben de.

Bartın Dul Bayan Arkadaş

Canlı kanlı biriyim, kimseyi kırmam, iyimserim. Güzel günler düşlemekten daralsam da bence bu defa düzelecek her şey. İnsanlar bu dönemde çok düşüncesiz olsa da davul dengi dengine çalacaktır. İnanıyorum ben en iyi arkadaşı da buradan bulacağım sonunda. Siz neler yapıyorsunuz bu arada yazsanıza yorumlara neyi bekliyorsunuz? Ya da mesaj atın numaramı vereyim oradan devam edelim derim. Ben kaçar beyler sözü size bırakmak isterim. Biraz da sizler yazın ben okuyayım ya merak ettim kimler yazacak diye. Dediğim gibi telefondan devam etmek çok daha mantıklı ve güzel olacaktır. Buyurun haydi.

» Karabük Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun