Batman Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Batman erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Selam olsun herkese. Neriman ben. Batman erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldiğimi söylesem yeridir. Yalnızlıktan bıktım arkadaşlar. Gerçekten bu dönemde öyle güveneceğim adam kaldı mı bilmiyorum. Yaşım 40. Bakmayın yaşıma aldanmayın fazlasıyla bakımlıyım haberiniz olsun. Gördüğünüzde anlayacaksınız zaten. Batman dul bayan arkadaş olarak geldiğim buradan yalnız ayrılmak istemem.

Batman Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Mutlaka yazın yani ben bu kez yalnız kalamam bıktım çünkü. Aslında 2-3 sene devam eden bir arkadaşlığımız vardı sonradan anlaşamadık. Evlilik falan teklif etti yok dedim. Ya öyle bir amacım olsa zaten en başta söylerdim gerçekten bu insanlar ne kadar garip anlayamıyorum. Her neyse bu konuları sonra konuşuruz ya. Numaramı isteyen var mı? Numaramı isteyen herkes bana mesaj atabilir arkadaşlar. Ben ılımlı bir insanım kimse merak etmesin. Kişisel bakım konusunda uzmanım haberiniz olsun. Yani yüz güzelliğimi az çok siz anlamışsınızdır diye düşünüyorum.

Batman Dul Bayan Arkadaş

Kitap okumaya bayılan, canı sıkıldığında hemen hayaller kuran, yağmurda yürümeyi seven bir bayanım. Arkadaşımın da böyle olması gerekmiyor. Zaten yanımda kala kala öğrenecektir. Biraz sabırsızlık var herhalde en kötü özelliğim de budur ya bilmiyorum. Nedense benimle arkadaş olan bırakmak istemiyor. Çünkü sohbetim hem koyu hem de gerçekten insanları mutlu ediyor. Bunun dışında biraz sakin kalabiliyorum bazı olaylar karşısında. Tek sinirlendiğim nokta, ilgisizlik. Eğer bu olursa ben uzun süre konuşmayı kesiyorum arkadaşlar ne yapayım huyum bu şekilde. Her neyse olumsuz konuşmaya gerek yok haydi gelin yazın da numaramı vereyim oradan devam ederiz artık.

» Diyarbakır Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun