Bayburt Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bayburt erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Asya’dan merhabalar. Malum yaş 41 olunca artık bir arkadaş bulma gereği duyuyor insan. Bayburt erkek arkadaş arayan dul bayanlar için bana mesaj atmanızı bekleyeceğim. Buradan ayrılmam ben artık kolay kolay gerçekten canım sıkkın. Bayburt dul bayan arkadaş için geldim ve bana değer veren o insanı arıyorum. Burada mısınız beyefendi, yazar mısınız bana?

Bayburt Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Şaka bir yana depresyondayım ben arkadaşlar. Çözüm burada diye düşünüyorum. Bazen diyorum ki al başını git başka bir yere yerleş ama sonra bakıyorum yok o da olmuyor. Her neyse güzel günler göreceğiz birlikte buna inancım tamdır. Sadece yorum ve mesajlar için numaramı verebilirim haberiniz olsun tamam mı? Geçmiş yıllarda da çok arkadaşı oldu böyle güzel geçindik falan ama. Ya aslında şans işi biraz da insanların ne kadar yalnızlaştığını görüyoruz her şey ortada. Bunun dışında nasıl desem ne anlatsam gerçekten bilemiyorum. İlk defa arkadaş ilanı açtığım için heyecan çok.

Bayburt Dul Bayan Arkadaş

Kimler yazarsa ben de onlara döneceğim açıkçası. Ben biraz çekiniyorum ya buradan konuşmaya yani ne bileyim telefondan daha iyi sohbet olmaz mı sizce de. Bayburt merkezdeyim ben. Arabam var dolanıyorum canım sıkıldığında. Aşk falan aramak için değil evlenmeyi de düşünmüyorum. Şöyle beni anlayacak bir adam bulamadım ya ona yanarım gerçekten. Her neyse uzatıp kafanızı da şişirmek istemem. Bana arkadaş olacak herkesin mesajını bekliyorum beyler artık. En kısa sürede olsa harika mutlu olacağım. Kumral bir kadınım, birazcık kıskancım. Onun dışında en iyi şekilde sohbet edeceğimiz kesin yani. Evet ne diyorsunuz sözü size bırakıyorum ve ne büyük heyecanımla mesajlarınızı bekliyorum.

» Erzurum Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun