Belçika Evlilik İlanları

Belcika evlilik ilanlari

Gamze ben, Belçika Gent’ten selamlar. Yaşım 30, arkadaşlar. Belçika evlilik ilanları için buradayım. Hayatımın aşkını bulup mutlu ve sevgi dolu bir yuva kurmak istiyorum. Özel bir şirketin reklam ve grafik tasarım bölümünde çalışıyorum. 168 boyunda, 56 kiloda bakımlı ve güzel bir kadınım. Belçika’da evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz.

Eğlenceli bir yapım var arkadaşlar. Hayattan her daim keyif almaya çalışırım. Eşimin de aynı özelliklere sahip olmasını ve hayata pozitif bakmasını istiyorum. Hayat gerçekten çok kısa ve bu kısacık günlerin kıymetini bilelim. Her dakikamızın ve her anımızın dolu dolu geçmesini isterim. Müzik, film ve tarihi yerleri gezmek hobilerim arasında.

Belçika’da yaşamak nasıl diye soracaksınız hemen. Ben Gent’te yaşıyorum. Burada gerçekten hayat iyi, güzel ve hoş, ancak yalnızlık can sıkıcı düzeyde. Yeteri kadar çevrem olsa da duygusal anlamda o boşluk kolay kolay dolmuyor. Arkadaşlarıma baktığımda birçoğunun evli olduğunu görüyorum. Sürekli eşleriyle birlikte. Kıskanmamak elde değil, ama ben de sürekli hayaller kuruyorum eşimle gelecekte yapacak olduğumuz şeyler için. En basiti eşimle tatile gitmeyi çok istiyorum.

Belçika Evlilik İlanları

Düzenli bir hayatın insanı olumlu yönde değiştireceğine inanıyorum, özellikle yanımda destekleyici biri olduğunda. Bu durum, hem insanın motivasyonunu artırır hem de yaşama olan umudunu. Her kadın gibi benim de evlilikten ve eşimden beklentilerim var arkadaşlar. İlişkilerimde karşılıklı anlayışa ve saygıya çok önem veririm. Bana göre, sadakat, saygı ve sevgi ilişkinin temelini oluşturur. Bunların olmadığı yerde evliliklerin ve ilişkilerin yürümeyeceğini düşünüyorum. Evlilik, iyi günde ve kötü günde birlikte olmayı gerektirir çünkü. Bilmiyorum, benim düşüncem bu yönde.

Peki beyler, siz Belçika evlilik ilanları aracılığıyla nasıl bir eş adayı arıyorsunuz? Benden beklentileriniz neler? Aklınızda hangi türde bir evlilik ve ilişki var? Lütfen bu konuları mesajlarınızda detaylı bir şekilde belirtin. Umarım karşılıklı olarak anlaşır ve evlilik için ciddi adımlar atarız.

Yaşımız geçmeden ve yüzümüze çizgiler inmeden eş adaylarımın mesajlarını bekliyorum diyeyim. Ek olarak bilmeniz gereken bir şey, saygıya çok önem veririm. Lütfen mesajlarınızda saygıyı elden bırakmayın. Saygının olduğu her yerde sevgi, beraberlik ve aşk da olur. Şimdilik gidiyorum ve mesajlarınızı heyecanla bekliyorum. Görüşmek üzere arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun