Bilecik Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bilecik erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Beyler selamlar. Aylin ben. Bilecik erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim aslında. Açık konuşmak gerekirse son dönemlerde ben biraz kendime hata yaptım. Çevremdeki herkesi soğuttum ya aramadım sormadım hepsi küstü. Ama baktım bu bana zarar. Beklemeden ilan falan açmayı uygun gördüm işte. Bilecik dul bayan arkadaş olduğumu tekrar aktarıyorum.

Bilecik Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Yaşıma gelince büyük olabilir ama asla göstermiyorum arkadaşlar. 39 oldum geçen ay. Ama umurumda değil. Ruhum 20 gerçekten de. Bunu yaşayarak göreceksiniz. Ama önce yorum ve mesajları görmem gerekiyor. Ondan sonra da sohbete başlarız telefon numaramı vereceğim. Sizler nasılsınız bu arada neden buradasınız mesela. Anlatın biraz ben de okuyayım işte. Gülmüyor yüzüm her yanım hüzün diye girmek isterdim söze ama kimsenin heyecanını yitirmek istemiyorum tabi.

Güzelce başlayalım muhabbete. Ben buralardayım nasıl olsa. Her zaman yazabilirsiniz. Mesajlara dönüş hızım sizi şaşırtabilir çünkü anında takipteyim. Çok heyecanlıyım aslında ve umut doluyum bu defa. Genelde insanlarla iletişimi çok rahat kuruyorum falan ama ciddi bir arkadaşlık istemiyorum. Yani sonunda evlilik olmasın işte. Ben ne bileyim iyi bir dost arıyorum aslında.

Bilecik Dul Bayan Arkadaş

Her ne kadar güzel olsam da bazen huyuma laf ediyorlar. Kıskancım mesela ondan sonra yani biraz çok sorgularım. İşte neredesin ne yapıyorsun gibisinden. Ama daraltmam yanlış anlamayın beni. Bilecik merkezde oturmaktayım. Buradan veya semtlerden yazabilirsiniz sorun yok. Her zaman dönüş için buradayım unutmayın. Fazla söze gerek duymayacağım şimdilik ama söz konusu mutluluk ise ben daima buralarda olmaya devam edeceğim. Aldığım kararları da sonuna kadar uygulayacağım haberiniz olsun. Yani şu ana kadar ilerlerim benim yanımda olan beyefendiyle.

» Eskişehir Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun