Bingöl Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bingöl erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Buralarda yalnız kaldık ya. Melis ben. Bingöl erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak yazıyorum. Yaşım 45. Çok büyük demeyin göstermiyorum sonuç itibariyle. Her neyse nasılsınız iyi misiniz herkes mesaj yazacak mı merak ediyorum. Bingöl bayan arkadaş arayışınız benimle son bulacak diye düşünüyorum. Bakacağız durumlara tabi ki her yazana numaramı vermeyi istiyorum.

Bingöl dul bayan arkadaş sayesinde daha önce birkaç kız arkadaşım buldu birilerini. O kadar mutlu ve huzurlu ki ben kendime bakıyor ve onu kıskanıyorum. Bizim aramızda böyle şeyler çok oluyor ama neylersin sonuca bakmak lazım. Ben yalnızım onun bir sürü erkek arkadaşı oldu ne güzel. Of bana mesaj atacaksınız değil mi?

Bingöl Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Neden buradasın diye sormayın bence yani sebebi belli. Arkadaş bulmak istiyorum, birçok aktiviteyi beraber yapacağımız biri çıkmaz mı ki karşıma merak ediyorum. Bence vardır burada kısmetim daha kapanmadı. Kapansa bilirim yani her ne kadar kendime güvensem de şans kriteri önemli diye düşünüyorum.
Görecelidir arkadaşlık. Kimisi aşk ister kimisi dostluk.

Bana kalsa her ikisi de olsun ama bilemiyorum ki anlatamıyorum kendimi. O yüzden mesaj atanlarla iletişim kursam daha mantıklı olacaktır. Yorumlarınızı da okuyacağım. Varsa merak ettiğiniz bir soru ya da başka bir şey buyurun sorabilirsiniz. Genelde insanlarla aram iyidir, sosyal bir kadınım. Şimdi de sadece bir arkadaş bulsam yeterli olacak işte. Kim o şanslı ben buradayım buyur yaz.

» Muş Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun