Birlikte Yürüyelim Bu Yolu

Birlikte yuruyelim bu yolu

Bol muhabbetleriniz olsun arkadaşlar. Adım Züleyha. Yaşım 28. Arkadaşlık kurmak için burada bulunuyorum. Yalnızım aslında belki de ondandır. Ben tek yaşayan güzel bir bayanım. Biraz daha kendimi tanıtmak isterdim ama sürpriz olsun istiyorum. Gelen mesajlara anında dönüş yapacağımı da söylemek isterim. İnsanlarla iletişimim iyidir. Ciddi düşünenler de oldu, arkadaş kalalım diyenler de.

Ben şimdi tek bir kişiyle uzun süre arkadaşlık kurmak amacındayım. Her şeyin bir nedeni var değil mi? Bunun dışında sorunsuz biriyim. Yani öyle her şeye moral bozmam, kafa dağıtmak istemem falan. Kimseyi üzemeyeceğim için ben de üzülmek istemem. İşte bu yüzden anlamlı biri olsun hayatımda. Değer versin, yanımda olsun, tek bırakmasın. Var mı böyle saygılı dürüst bir erkek acaba?

Sevgiyi aşkı dolu dolu doyasıya yaşamak istiyorum. Sevgilimin her an yanımda olmasını bana değer vermesini. Gözlerime aşkla bakmasını. Bu kadar zor olmamalı bu hayat gerçekten insan bulanıyor, yanında biri olsun istiyor. O yüzden bu yolu beraber yürümek istiyorum. Mesaj atan herkese anında dönerim hiç sorun değil. Gerisini telefonda konuşur bakarız. İlgi ve alakaya bayılan bir kızım bunu da eklemek isterim.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

2 yorum

  1. yorumbanneri