Bitlis Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bitlis erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Dul Gökçe’den merhabalar. Nasılsınız arkadaşlar? Ben iyi sayılırım. Bitlis erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim ilanımı açıyorum. Kendine güvenen herkes bana yazabilir. Kimseyi kırmam herkese telefon numaramı atarım. Çünkü başka türlü bir araya gelemeyiz. Önceliğim burada yaşayan arkadaşlar olacaktır. Onun dışında başka şehirlerden yazacak olanlara da açığım. Bitlis dul bayan arkadaş ilanı çok var ya ne güzel insanlar yorum yapmış tanışmış.

Bitlis Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bize o şans var mı ah üzüleceğim şimdi neyse. Yaşım 43 olunca insanlar çirkin falan sanıyor çok yanılıyor oysa. Ben gayet bakımlı bir kadınım. Hala çalışmaktayım. Boş durmayı da duranı da asla sevmem. Ama tabi tatilde kafamıza göre takılacağız orası ayrı. Sessiz sakin bir hayatım var son 3-4 senedir. Kendime vakti ayırdım çok da iyi yaptım. Ama gelin görün bu böyle devam etmiyor. Bir şekilde hayatıma yön vermem gerekiyor. Her neyse buradan bana yazacak olanların çok şanslı olacağını da söylemek istiyorum. Çünkü ben gerçekten insanlara değer veriyor ve vakit ayırıyorum. Ama aynı şeyler bana yapılmadığı zaman sinir oluyorum.

Bitlis Dul Bayan Arkadaş

Dul ve bekâr beyler yazabilir. Yaş ayrımı yapmıyorum ben. Maksat muhabbet değil mi sonuç itibariyle. O zaman problem yok. Sürekli buradayım mecburen artık bir yola girmem lazım. Yalnızlık yolundan çıkmak istiyorum böyle olmaz gerçekten. Daralıyorum bazen çıkıp gitmek istiyorum ama hayırdır nereye diyorum sonra kendime. İşte beni tutan birinin olması lazım. Arayacak, soracak, yalnız bırakmayacak hep yanımda olacak. Zor mu bunlar, çok mu imkânsız şeyler istedim arkadaşlar ya? Sanmıyorum. O zaman mesaj ve yorumlarınızı büyük bir heyecanla bekliyorum.

» Siirt Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun