Bolu Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bolu erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Nazan ben. Bolu erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak buradayım. Gerçekten artık burada vakit geçmiyor ya. Bir de dul olmam nedeniyle aslında insanlar çekimser olmuş. Benim de arkadaşa ihtiyacım var, dertleşmeye, gülmeye mesela. Bolu dul bayan arkadaş için bana yazmanızı bu yüzden rica ediyorum. Zaten anında dönüş yapacağım için herhangi bir sorun yok. Evet ne diyorduk, bu aralar evet sizlerin desteğiyle duygusal modum yükselecek.

Bolu Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Yaşım 36 bilmiyorum çok fazla yaşımda yok. Her zaman insanların bu konudaki düşüncelerini merak etmişimdir. Mesela sizin gözünüzde dul biriyle arkadaş olmak nasıl bir şey paylaşır mısınız? Kime dönüp dönmeyeceğime ben de buna göre karar vermek istiyorum açıkçası. Genel olarak kaliteli bir yaşam tarzım var. Bu durum beni zaten yüceltiyor ama egolu biri değilim haberiniz olsun. Arkadaşlarımla zaten görüşmeye devam ediyorum ancak yenilik lazım. Erkek arkadaş aramaktan usandım ya. Güzellikse var, bakım ise var hepsi var bende. Ama nasıl bir yalnızlık bu ben çözemedim arkadaş. Neyse olumsuz düşünceleri bir tarafa bırakalım tamam söz veriyorum. Her zaman iyiliği konuşacağız.

Bolu Dul Bayan Arkadaş

En iyi arkadaş biz olacağız o kadar net konuşmaktayım. Genelde insanların bu konuda benimle aynı fikirde olduğunu biliyorum ama tanışmadan da tanıyamıyorum. Mesaj ve yorumların karşılığında telefon numaramı veriyor olacağım. Merakınızı gidermek için istediğiniz soruyu da sorabilirsiniz. Hepimiz sosyal varlıklarız ve yalnızlık kesinlikle bize göre değil bunu iyi biliyoruz. O halde güzel bir arkadaşlık için daha fazla beklemeye gerek yok. Söz sizin mekan sizin yani açıkçası. Whatsapp numaram üzerinden önce konuşuruz sonrasına da beraber bakarız arkadaşlar.

» Ankara Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun