Bu Hayat Artık Yormaya Başladı

Bu hayat yormaya basladi

Bu hayat arktık  yormaya başladı beni hanımlar. Nasılsınız umarım iyisinizdir. Ben heyecanlıyım. Neden mi? Yani evlilik kararı aldım hayatımda ilk defa. Adım Semih bu arada. Yaşım 28. Bazı arkadaşlarım çok erken diyor, bazıları çok bekleme diyor. Bakalım artık ne olacak bu durumun sonu. Evet ben heyecanlı biriyim bunu kısa sürede anlarsınız ama heyecan olmalı insanın hayatında.

Bununla birlikte benim yanımda insanın canı sıkılmaz haberiniz olsun. Çok eğlenceli hayat dolu neşeli kıpır kıpır bir insanım. Güzel espriler yapıyorum, arkadaşlarımla tiyatro yapmak gibi bir hobim de var. İşim gücüm var, arabam var. Daha ne olsun değil mi? Varsa merak ettiğiniz başka şeyler hemen sorun cevap vereyim. Şu süreci en güzel şekilde değerlendirelim yani başka da bir şey istemiyorum. Makine mühendisiyim sevgili hanımlar. Artık yalnız kalmaktan ziyade hayatıma yön vermek istiyorum. Evlenip eşimle mutlu huzurlu bir geleceğim olsun derdindeyim.

Bu söylediklerimin dışında evlilik kararı aldığımı bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Bakalım neler olacak ya hayat çok kısa. Bugün varız yarın yokuz. Önemli olan beraber saygı ve sevgi çerçevesinde yaşamak değil mi zaten? Neyse ya duygusal bir adamım ben. Aynı zamanda çok kibar biriyim. Hepsini geçtim çok anlayışlıyım. Gerisi sizde artık. Mesaj gönderen tüm hanımların mesajlarını tek tek okuyup geri dönüş yapacağımı bilmenizi istiyorum. O halde gelsin mesajlarınız artık bizde dünya evine girelim öyle değil mi.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun