Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristandan evlenmek isteyen bayanlar

İyi günler arkadaşlar, ben Aysel. 26 yaşındayım ve ailemle birlikte Sofya’da yaşıyorum. Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar var mı diye soruyorsanız, evet ben buradayım. Bazı beylerin Bulgaristan bayan numaraları aradığını biliyorum fakat telefonumu sadece uygun gördüğüm kişilere verme düşüncesindeyim.

Yakın çevremde ki birçok arkadaşım evlendi sayılır. Bende onlar gibi düzenli mutlu bir yuvam olsun istiyorum. Bulgaristan bayan arkadaş sitesi sayesinde aradığımı bulacağımı düşünüyorum. Eğer arayışınız Bulgaristan’dan erkek arkadaş arayan bayanlar ise bana çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

Bulgaristan Bayan Arkadaş Numaraları

Evet arkadaşlar Bulgar bayan arkadaş neden arıyorsunuz? Bulgar sevgili bulma düşünceniz neden var? Benim amacım evlilik fakat önce birbirimizi tanımak için bir flört süreci yaşamaktan yanayım. Şayet birbirimizin için doğru kişiysek zaten bunu evlilikle noktalarız. 

Benimle ilgili merak ettikleriniz varsa çekinmeden sorabilirsiniz ama ben biraz kendim hakkında bilgi vereyim size arkadaşlar. 170 boyunda 52 kiloda kendine bakan, hayatı ve yaşamayı seven, ela gözlü kumral güzel bir bayanım.

Bir hastanede hemşire olarak çalışıyorum. Yemek yapmayı severim. Ev işlerinde de iyiyimdir. Boş zamanlarımı genelde arkadaşlarımla geçiriyorum. Biraz da eğlenmeye düşkünüm. Fırsat buldukça arkadaşlarla beraber canlı müziğe gider kafamızı dağıtırız. Düzenli olarak spor yapıyorum. Kendimle ilgili söyleyecek olduğum şeyler şimdilik bu kadar arkadaşlar. Geri kalan kısımları telefon numaramı verdikten sonra konuşuruz detaylıca ne dersiniz?

Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Erkek arkadaşım olacak kişiden ufak tefek beklentilerim olacak. Ben biraz duygusal bir yapıya sahibim. Eş adayımın bana sevgisini sonuna kadar göstermesini, dolu dolu hissettirmesini istiyorum. Romantik, sürprizlerle dolu bir eşe asla yok demem. İlişki içinde ve evlilik süresinde tek istediğim şey saygı, sevgi ve sadakat. Bana yaklaşmasını bilsin, bana dürüst olsun, benim aklımda soru işaretleri bırakmasın isterim.

Bulgaristan’dan eş arayan bayanlar için bir şeyi merak ediyorum ben. Neden insanlar birbirine güvenmiyor? Var mı yanıtlayacak olan? Devir mi değişti yoksa insanlar mı acaba. Birde evlilik için, arkadaşlık için kendinizi hazır hissediyor musunuz? Aklınızda, hayalinizde yaşamak istediğiniz ilişki nasıl bir şey? Düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası. Bana bunları mesajlarınızda belirtin lütfen.

Şimdilik benden bu kadar. Gerisi artık sizde ve göndereceğiniz mesajlarda. Mesajlarınızda bana detaylı bir şekilde beklentilerinden bahseden kişilere telefonumu verip güzel bir flört sürecini başlatma düşüncesindeyim. Bulgar eşinin olmasını isteyenler buyursun mesajlara yorumlara gelsin derim. Kendinize iyi bakın gözüm kulağım burada. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum

  1. yorumbanneri