Burdur Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Burdur erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Bu sene benim senem olsun artık. Selam arkadaşlar. Burdur erkek arkadaş arayan dul bayanlar Sevecen ben. Sessiz bir çığlık içerisindeyim ben aslında. Yani nasıl anlatsam biraz şair gibi konuştum kusura bakmayın da. Yaşım 43. Asla belli etmiyorum yaşımı ama haberiniz olsun öyle aklınıza olgun kadınlar gelmesin. Burdur dul bayan arkadaş olarak aranızda bulunurken biraz kriterlerimden bahsetmek istiyorum.

Burdur Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ben çok güzel konuşan kibar beyleri severim. Biraz romantik olsa yeterli. Hele ki sürprizlere bayılırım. Tabi çok şey istiyorsun diyecekler var şu an eminim ama küçük şeylerden mutlu olan kadınlardan biriyim ben içiniz rahat olsun. Maddi anlamda değil tamamen manevi anlamda rahatlamak istiyorum. Arkadaşlar yaşım gereği biraz ağırbaşlıyım hak verirsiniz. Ama sevdiğim bir arkadaşımın yanında gerçekten çocuk gibiyim. Her zaman saygı ve sevgi çerçevesinde konuşurum. İnsanları asla kırmam böyle bir yapım olmadı olmayacak da. Sonrasında ne bileyim ya siz sorsanıza bana biraz. Gerçekten hep ben konuşmayacağım değil mi? O zaman telefondan devam edelim ne dersiniz?

Burdur Dul Bayan Arkadaş

Güzelliğe önem vermem ama bir erkek de bakımlı olmalı bana göre. Onun dışında her şeyden mahrum kalmamalı. Mesela canı sıkılınca akşam diyecek ki hadi gel al beni gezelim. Ya da kafası mı bozuk hemen yanında olurum. Peki, aynı şeyler benim için de olur değil mi tabi karşılıklı her şey. Ben çıkarcı olmadığım için genelde üzülen tarafım işte. Adım gibiyim merak etmeyin. Sevecenim, tatlıyım, bakımlıyım, güzelim, az kıskancım. Başka da bir şey demiyorum artık telefondan devam edersek daha iyi çünkü buraya sabaha kadar yazmak zorunda kalacağım. Haydi, bakalım merakla beklemeye devam.

» Antalya Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun