Bursa Dul Bayan Arkadaş

Bursa dul bayan arkadas

Selin ben Bursa bayan arkadaş ilanı vererek sevgili bulmaya geldim. Yaşım 41, ela gözlü, uzun boylu dul bayanım. 3 yıl önce boşandım arkadaşlar. Gerçekten çevrem aşırı kalabalık ama bir türlü aradığım arkadaşı bulamıyorum nedenini çözemedim ayrıca. Her neyse bu tür konularla can sıkmaya hiç gerek yok. Bana yazın arkadaşlar dönüş yapayım beklemeden. Bunların dışında sormak istediğiniz ne varsa buradayım bilginiz olsun. Bursa dul bayan arayanlar bence çok şanslısınız çünkü hayatıma biri girdiğinde onu mutlu etmek için elimden geleni yaparım. Her şeyimi sevgimi aşkımı sonuna kadar hissettiririm ona. Son 1 senedir yalnızım aslında arkadaşlar. Lakin artık ilerlemiyor yani hayat böyle hoş değil. Kendime uygun birini bulabilmek için veriyorum bu ilanı beyler. Nedense çok kişi yazacak diye düşünüyorum.

Bursa Bayan Arkadaş

Bursa’da dul bayan arkadaş bulma konusunda sadece erkekler sorun yaşamıyor ama buralarda yalnız kalanlara şaşırıyorlar haberiniz olsun. Haliyle ben de artık kendime şaşırıyorum ne diyeyim ki. Düşünsenize manken gibi kadınsınız ama çevrenizde hiç kimse yok. Vay arkadaş insana gülerler ya her neyse ben güzel mesaj ve yorumlarınıza talibim. Ondan sonra da numaramı vereyim telefondan devam edelim. Gerekirse kahvemizi de içeriz çayımızı da. Sonrasına bakarız. Kadına sevgi besleyen, çok kıskanç olmayan ve saygı duyan tüm beyler bana yazabilir. Arkadaşlar benim maddi durumum yerinde zengin sayılırım. O yüzden sizden sevgi dışında, ilgi dışında hiç bir şey beklemiyorum. Sevilmek mutlu olmak tek amacım.

Bursa Dul Bayan

En son bu duygulara 5 sene önce kapılmıştım ve o zaman evliydim zaten. Son 3 senedir dul olduğum için duygularım körelmeden bir arkadaş bulmak istedim işte. Buyurun dostlar sözü size bırakıyorum artık. Peki beyler sizin dul bayanlar arayışınız neden var? Aklınızda ki ilişki türü nasıl bir şey? Bir kadını mutlu etmek için neler yaparsınız mesela? Bunları gerçekten çok merak ediyorum. Unutmayın hayat çok kısa ve gerçekten yapmak istediklerimizi erteleyince üzülüyoruz. Bu tür şeyler yaşanmasın derim. Haliyle beni de çok bekletmemenizi rica eder iyi günler dilerim. Heyecan bastı biraz mesajlarınız gelsin artık ya.

» Bursa Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

4 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Selamlar. Bursa İnegöl ilçesinde yaşıyorum. Boşanmış 47 yaşında dul bir beyim ve sizinle arkadaş olmayı gerçekten çok isterim. Hayat felsefelerimiz birbirine paralel. Bi kahveye ne dersiniz?