Çanakkale Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Çanakkale erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Ezgi benim adım selam herkese. Çanakkale erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim buraya. Yaşımı sonra söylerim şimdi sürpriz olsun. Evet bizim kızlar ne yapalım ne edelim sana bir arkadaş bulalım diye kafamın etini yediler. Ben de kendim bulurum diye ilan açayım dedim. Çünkü onların buldukları hep sahte çıktı ya. Neyse umurumda bile değil. Artık ilanımı açtım bana yeterli bu. Çanakkale dul bayan arkadaş öyle zor bulunan bir şey değil merak etmeyin lütfen.

Çanakkale Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ama bu dönemde güven sorunu var herkeste ona hak veriyorum. Yine de bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına telefondan önce görüşelim sonra yüz yüze geliriz nasıl olsa. Ne dersiniz uyar mı? Uyarsa yazsanıza bekletmeyin ya böyle güzel bir kadını. Ne diyorduk, ha bekletmeyin falan. Arkadaşlar yaşım 47, şaşırdınız değil mi? Öyle görünmediğimi söylemek istiyorum ayrıca. Bu zamana kadar kendime çok iyi baktım. Her sabah mesela sporumu yaparım, güzel bir kahvaltı ve sonrası sahilde yürüyüş. Akşamları genelde kafede kahve keyfi yaparım. Ondan sonra evime gelir film izler uyurum. Tam 1 senedir standart bu şekilde biraz sıkıcı olmaya başladı. Artık bunları tek değil de bir erkek arkadaş ile yapmak istiyorum. Umarım anlatabildim sizlere.

Çanakkale Dul Bayan Arkadaş

Zaten telefon numaramı vereceğim için oradan anlarım ben. Görüntülü de konuşuruz gerekirse hiç sorun yok arkadaşlar. Yeter ki aradığım kişiye anında ulaşabileyim, yalnız kalmayalım, kafamız dağılsın. Sabahlara kadar gerekirse muhabbet de ederiz. Kalıcı olmalı bu arkadaşlık. Son olarak evlenmek gibi bir amacımın olmadığını da söylemek istiyorum. Gerisi teferruat bana göre. Görüşmek üzere.

» Balıkesir Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun