Çankırı Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Çankırı erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Dilara benim adım merhabalar. Çankırı erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı açmaya geldim. Yaşımı merak edenler sonuna kadar okusun. Öncelikle ben kendime uygun bir arkadaş bulmadan buradan ayrılmam gerçekten. O kadar sıkıcı ki bazen hayat, şu günler geçmek bilmiyor. Yine de umudum var yani. Mesleğim var dolayısıyla bir işim olduğu için maddi anlamda sorun yaşamıyorum. Çankırı dul bayan arkadaş beklentilerinizi paylaşırsanız okumak isterim.

Çankırı Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Buradan olursa iyi olur veya yakın şehirlerden de beklerim tabi ki. Yeter ki güzel başlayan bir arkadaşlık olsun gerisi kendiliğinden gelecektir. Yalnız kalmayı hiç sevmeyen biriyim sizde de böyle mi? Bence böyle olmasa zaten şu an bu güzel kadının ilanını okumazdınız herhalde. Can sıkıntısı falan derken burada buldum kendimi. Umarım beni anlayacak iyi bir arkadaş bularak yoluma devam ederim. Fazla söze gerek yok. Aslında telefonda hiç susmam ben bol bol muhabbet ederim ama şimdi ne diyeceğimi pek bilemedim. Çankırı merkezdeyim. Yaşım 34 arkadaşlar merak edenler için. Onun dışında siz sorun ben anlatayım yani. Güzelliklerle dolu bir arkadaşlık olsun, kimse kimseyi kırmasın ve yalnız bırakmasın. Birinci önceliklerim bunlar zaten.

Çankırı Dul Bayan Arkadaş

Zarif bir kadınım, spor yapmayı seviyorum, kendime iyi bakıyorum. Buradan bana yazacak olan beyler emin olun çok şanslısınız çünkü böyle güzel bir kadın arkadaşınız daha önce olmamıştır. Tamam benden bu kadar gerçekten heyecanlanıyorum. Gün içinde sürekli bakacağım ilanıma. Okuduktan hemen sonra atacağım numaramı bakalım neler olacak. Meslek, para pul ve yaş hiç önemli değil unutmayın. Sadece beni taşıyacak biri olsun yeterli. Gerisi geliyor ya kendiliğinden nasıl olsa. Kendinize şimdilik çok iyi bakmanızı rica eder iyi günler dilerim.

» Kırıkkale Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun