Çorum Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Çorum erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Sıla’dan selam olsun. Çorum erkek arkadaş arayan dul bayanlar için aranızda bulunuyorum. Yaşım genç daha sonra söylerim. Ya ben buraya kaderimi değiştirmek için geldim bilginiz olsun. Üzecek, yalnız bırakacak, yanımda olmayacak kişiler yazmasın. Ama gerçekten arkadaşlık kuracak, sabahlara kadar gerekirse muhabbet edecek birilerine ihtiyacım var. Çorum dul bayan arkadaş olarak yaşımı da paylaşayım bari. 35’e adım attık artık zaman da çok hızlı geçiyor anlamadım gerçekten neden böyle.

Çorum Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Biraz huzursuzluk var içimde çünkü böyle sıkıcı bir hayat görmedim. Gidermek için de buradan yazmaya karar verdim. İşte böyle durumlar bende. Sizler konuşun biraz ya ben okumak istiyorum. Şimdi beyler şöyle bir durum var. Bana Çorum’dan yazacak olanlara hemen dönerim, çevre illerden de yazabilirsiniz sorun yok. Zaten işim gereği buradayım, memleketimdeyim ama çok uzak olmazsa, birbirimizi falan seversek ne bileyim görüşürüz illa ki.

Çorum Dul Bayan Arkadaş

Zor değil yani ben giderim, sen gelirsin bunlar doğal şeyler. Lakin önce tanışmak gerek bakalım anlaşabilecek miyiz falan. Ama ben uzlaşmacı biriyim, erkek arkadaşımı asla üzmem haberiniz olsun tamam mı bakayım. Hislerimle değil sadece, mantıkla hareket etmeyi severim. Aman ya işte ne anlatayım başka siz yazın numaramı vereyim artık sıkılıyorum. Hobilerimden bahsedeyim bari; gezmek, tozmak, kitap okumak. Çok farklı biri değilim ama görünüş itibariyle dikkat çekiyorum. 2 ay önce 3 arkadaşlık teklifi aldım ama reddettim. Ben buradan bulup yoluma devam edeceğim yani. Çünkü insanlar çok sahte bana göre. Sanaldan edineceğim arkadaşlık güven verir. Telefonda başlarız sonra oturur çayımızı yudumlarız, sinemaya da gideriz, kafamıza göre gezeriz işte beyler. Şimdi ben kaçar, sizlerin yorumlarını beklemeye devam.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun