Deli Dolu Bir Bayanım

Deli dolu biriyim

Hasret ben. İyi günler dilerim. Deli dolu bir bayanım. 33 yaşında bekarım. Uzun süredir erkek arkadaşım olmadı hayatımda. Lakin son zamanlarda gördüm ki artık ciddi bir yalnızlık sürecine giriş yapmışım ben. Böyle ilerlemez bu hayat. Sıkıcı olduğu kadar üzücü de. Neden benim yanımda olacak bir erkek arkadaşım yok ki? Neden canımı sıkıyorlar hep anlamış değilim. Güzel arıyor insanlar, eee tamam ben çok güzelim.

Daha ne ararlar ki ben inanamıyorum bu sürecin böyle saçma sapan ilerlediğine. Her zaman gönül arkadaşlığı kurmak istedim. Duygusal oluşumdan sanırım bu durum. Romantizmi aşkı seviyorum. Aşkın olduğu yerde insan daha bir başka bakıyor hayata. Siz mesajlarınızı yazın ben ona göre hareket edeceğim. Kimse merak etmesin ben görüp göreceğiniz en sadık bayanım. Birkaç ufak tüyo vereyim size arkadaşlar. Saygılı efendi ne istediğini bilen kararlı öz güveni yüksek erkeklerden hoşlanırım. Kadın erkeğinin yanında kendini güvende hissetmeli. Huzurlu hissetmeli.

Evet ben bu kadarını söyledim arkadaşlar. Şimdi sözü size bırakmak istiyorum. Bakalım her şey nasıl olacak sizden daha meraklıyım aslında. Görünen o ki insanlar birbirine olan sevgisini kaybetmiş. Bu güveni yerine getirmek lazım. Sadece sevgi değil ki mesele aslında. Var olan ümidi yeşertmek lazım. Ondan sonra da ne olursa olsun deyip yola devam etmek önemli bana göre. Öyle işte ya çok konuşmak istemiyorum siz yazın da dönüş yapayım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

4 yorum

  1. yorumbanneri
Daha Fazla Yorum