Denizli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Denizli erkek arkadaş arayan dul bayanlar

İnsanların garip olduğu şu dönemde Denizli erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim. Adım Suzan, yaşım 41 ama asla göstermediğimi ifade etmek isterim beyler. Tamamen sıkıntıdan dolayı geldim. Yani sıkılmak derken yalnızım ben ötesi yok. Çok daralıyorum, yalnızlıktan nereye gideceğimi şaşırıyorum. Memleketime bayılırım ama yalnız çekilmiyor ki. Denizli dul bayan arkadaş sayesinde çevremde pek çok kişi arkadaşlık kurdu ne güzel gerçekten.

Denizli Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Ben ne olacağım diye düşünmekten de bıktım. Geldim ilanımı açtım işte. Umarım güzel şeyler olacaktır, her zaman insana değer verdim, vermeye devam edeceğim. Artık bana değer veren birini de bulmam şart anlatabildim mi? Tek taraflı olmaz. En son çok güzel bir kazık yedim zaten. Yani bu güne kadar yaşadıklarımı yazsam kitap olur tam 1000 sayfalık. Aman deyip geçiyorum ve insanların bana olan düşüncelerini merak ediyorum. Tabi tanıştıktan hemen sonra. Bunları da geçtim memleketimden ayrılmak istemediğim için burada oturan arkadaşlar yazarsa memnun olurum. Yani öyle başka yere gidemem ben ya.

Denizli Dul Bayan Arkadaş

Çalışmaya ihtiyacım yok, evim var, arabam var. Ama güveneceğim bir arkadaşım yok bu beni üzüyor işte. İnancım tam buradan kendime uygun birileri çıkacaktır. Yazın arkadaşlar, yazın ki döneyim hemen çok yalnızım çünkü. Boş vakitlerinde müzik dinleyen, kendi duygularıyla beslenen ve hayal kuran biriyim. Bu da sıktı artık hep aynı şeyler. Farklılık istiyorum arkadaşlar, her şey güzel olsun benim gibi. Karşımdaki insan bana değer versin, fazlasını görsün. Bana bir adım gelene ben yüz adım giderim tabiri caizse. Gidiyorum şimdi tüm duygularımla beraber. Gelecek yorumlar bu kadar önemli işte umarım kendimi yeteri kadar anlatabilmişimdir, sizlere olan güvenim tam.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun