Diyarbakır Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Diyarbakır erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Cümleten selamlar biraz katı girdim herhalde söze. Yok öyle düşünmeyin. İsmim Nur, Diyarbakır erkek arkadaş arayan dul bayanlar için geldim. Buranın en genç dulu ben olabilirim. Yaşım 31. Birkaç sene evli kalıp ayrıldık ve ben artık hayatıma yön vermek için geldim aranıza. Buradan edineceğim arkadaşlık sayesinde huzurlu günler beni bekliyor diye düşünüyorum. Ama bilemeyiz belki yine üzülürüm. Diyarbakır dul bayan arkadaş olarak gerçekten bazı şeylere önem veririm.

Diyarbakır Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Mesela bir erkekte saygı olacak, arkadaşını daima koruyacak, soracak. Yalnız bırakırsa olmaz yakışmaz hani. Durum böyle iken umuyorum hak ettiğim sevgi ve saygıyı buradan bulacağım. Çünkü insanlar şu devirde hak ettiği ilgiyi göremiyor. Sohbet etmeyi çok seviyorum ben. Gerçekten insanlara olan güvenim en başta büyüktür. Sonra bakarım düşüncelerine, davranış tarzına falan. Ama yok baktım olmuyor, ufaktan çekilirim köşeme. Yapılması gereken de budur yani. Her neyse bunlara telefondan devam edelim olur mu? Kendinizi kısaca tanıtmanızı rica ediyorum. Ne iş yaparsınız kısmı ile ilgilenmiyorum ben. Sadece beni sevin ilgi duyun yeterli.

Diyarbakır Dul Bayan Arkadaş

Arkadaşlık böyle günlerde lazım. Yoksa ben yalnız iken yanımda olmayanla muhatap olmam ki. Çok duygusal biri değilim ben. Herkes nasıl davranırsa öyle hareket ederim. Elbette bana tek adım gelene ben çok adım ilerlerim orası ayrı. Neyse çok uzatmadan konuşmak gerek. Telefondan devam edelim beyler. Anlatacak çok şeyim var, paylaşacak birçok anım var. Hepsi de bizi bekler. Muhabbetim güzeldir aynı yüzüm gibi. Neyse övmeyeyim kendimi ben. Şimdiden yazılacak mesaj ve yorumları merakla bekliyorum. Görüşürüz.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun