Düzce Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Düzce erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Semiha ben merhaba öncelikle. Düzce erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak ben de ilan açayım dedim arkadaşlar. Gerçekten can sıkıntısı aldı başını gidiyor ne olacak böyle derken birden burayı fark ettim. Gerçek bir arkadaşlığa ihtiyacım var artık. Kim olur nasıl olur düşünmüyorum bile. İnanmak yeterli sanki. Düzce dul bayan arkadaş ile ilgili olarak çok araştırma yapmadım aslında.

Düzce Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Kendime güveniyorum çünkü. Onu da gerçekten anlamıyorum da neyse çünkü karşıma çıkanlar hep mi yarı yolda bırakır ya. Her neyse olumsuz şeyler asla konuşmayalım işimize gücümüze bakalım biz. Bu dünya iyilerin, güzellerin dünyası olsun istiyorum hepsi bu arkadaşlar. Düzce’de oturuyorum. Sosyal çevrem çok ama biraz kafamı dinlemek için geri plana attım kendimi. Hiç de iyi bir şey yapmamışım demek ki buradayım. Kendine bakan biriyim asla taviz vermem bu konuda. Ondan sonra nasıl anlatsam yani ben zaten kuaförde çalıştığım için her gün bakımlı olmam gerekiyor. Aynı özeni arkadaşımdan da bekliyorum. Evet benim aktaracaklarım şimdilik bu kadar beyler. Sözü sizlere bırakmak istiyorum. Buyurun neler yaparız neler ederiz yazın da okuyup numaramı vereyim ne dersiniz?

Düzce Dul Bayan Arkadaş

Burada ikamet ettiğim için farklı yerlerden yazanlara numaramı vermeyeceğim diye bir şey yok. Kim yazarsa veririm malum tanışmak lazım. Tabi buradan olursa görüşmek falan daha kolay olacaktır. Sonuç itibariyle ben konuşmayı çok seven biri olduğumdan belki sıkılırsınız falan ama sanmam ya. Şirin bir ses tonum var. Yaşımı aktarmadım sürpriz olsun herkese. Evet durumlar bu şekilde artık ne yazarsanız ne sorarsanız dönüş yapmak için sabırsızlıkla bekliyorum ben. Maddi endişelerim yok sadece arkadaşa ihtiyacım var.

» Bolu Erkek Arayan Dul Bayanlar

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun