Edirne Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Edirne erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Gülhan adım iyi günler dilerim öncelikle. Nasılsınız durumlar iyi mi? Ben Edirne erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim buraya. Umarım daha iyi olacaktır her şey. Arkadaş aramaya çıktığım bu yolda şans diliyorum kendime. Çünkü bundan önceki tüm girişimlerim olumsuz oldu yani. Kimisi yalan konuştu, kimisi güven vermedi. Bakalım bundan sonra ne olacak. Edirne dul bayan arkadaş için geldiğimden dolayı şanslı olan bence sizsiniz.

Edirne Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bana yazacak olan herkese dönüş sağlayacağım unutmayın. Tabi ki anlatacak şeylerim de olacaktır telefondan devam edersek daha mutlu olurum. Ben buraya kendimle ilgili kararı uygulamak için geldim. Bu yalnızlık bitecek yani başka çaresi yok. İki iyi arkadaş gibi geçinmek varken zorluyoruz her şeyi ya. Bunu anlayamıyorum ben. Yani insanlar birbirine tahammül edemiyor bile. Ben geçtim bunları lütfen gerçekten iyi bir arkadaşlık düşünen arasın yazsın rica ediyorum. Genelde kalp kıranlar çıktı karşıma bu beni üzdü. Tam 6 ay dışarıya çıkmadım sosyal bile olmadım. İnsanlara olan yaklaşım çok önemli. Önceliğim kibar beylerdir. Yaş faktörü hiç önemli değil açık konuşayım. İnsan olsun yeter, kalp kırmasın bu da bana yeter.

Edirne Dul Bayan Arkadaş

Yaşımı söylemedim evet sadece mesaj atanlar yorum yapanlar öğrenebilir. Onun dışında güzel bir muhabbet bizi bekliyor olacak. Güne başlarken kahvemi yudumlarken arkadaşım gelsin aklıma istiyorum. Öyle büyük isteklerim olmadığını söylemiştim sizlere. Her neyse buyursunlar efendim yazsınlar. Heyecanlı bekleyiş başlasın artık. Ondan sonra öyle oldu böyle oldu falan aman ya kafam rahat olsun bu yaştan sonra gerçekten yoruluyor insan. Yine de abartmak gibi olmasın çok da yaşlı değiliz. Orta yaşlı bir güzel kadın diyelim ona biz.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun