Elazığ Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Elazığ erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Hande’den herkese kucak dolusu selamlar. Elazığ erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak buradayım. Ah beni bir dinleseniz neler var neler. Kimsenin zamanını boş yere çalmam ben. Lakin biriyle de arkadaş olacaksam her an yanımda olması lazım. Ne bileyim öyle muhabbet sohbetin koyu olması şart. Günden güne stresim artıyor. Yalnız kalmanın verdiği huzursuzluk beni deli ediyor. Elazığ dul bayan arkadaş için yazacak olanlardan bazı isteklerim var. Yani kriter diyelim. Nasıl anlatsam; yaşım 39 olduğu için en çok 50 yaşına kadar olanlar yazsın olur mu? Bir de kendine ve karşısındaki kadına saygısı olan beyler buyursun. Bunların dışında büyük beklentilerim bulunmuyor.

Elazığ Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Normalde merkezde oturuyorum ama iş gereği geziyorum bayağı. Biraz yoruldum ve izne çıkacağım. Bu zaman dilimi içinde bir arkadaş bulacağım kendime. Beraber iyi bir tatil yapsak sanki fena olmaz hani. Ne dersiniz eğer olumlu düşünüyorsanız yorum bırakabilirsiniz. Telefon numaramı merak edenler de mutlaka yazsın. Buradan en çok selam falan diyebiliriz. Ama telefondan bol bol konuşmaya devam ederiz beyler. Geçenlerde biriyle tanıştık, evlilik düşündüğünü söyledi.

Elazığ Dul Bayan Arkadaş

İleride ne olur bilemeyiz ama evlilik asla düşünmüyorum şu sıralar. Sadece arkadaşımla vakit geçirmek amacındayım. Geçimsiz biri değilim, huyum falan da kötü değil. Kendimden çok beni seveni mutlu ederim hepsi bu yani. İstediğiniz her soruyu bana sorabilirsiniz. Gerçekten kendimle ilgili ciddi kararlar almadan umarım arkadaş bulurum. Çünkü birkaç sene kendimi tamamen yalnız bırakmayı düşünüyorum. Elinizi bu yüzden lütfen çabuk tutun ve yazın.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun