Engelli Arkadaş Arıyorum

Engelli arkadas ariyorum

Selamlar. Ben engelli bayan arkadaş arıyorum. Yani son zamanlarda bu tür konularda canım çok sıkkın ya. Engelli arkadaş arıyorum dediğimde insanlar bana bir değişik bakıyor. Oysa hepimiz insanız, kimse yalnız kalmamalı şu hayatta. Gel gelelim nasıl bu hale geldik anlamış değilim. Birbirini kıran ve üzen insanlar sardı çevremizi. Genelde bu sürecin can sıkıntısı ile beraber sevgiyi bitirdiği de bir gerçek değil mi? Bu arada ismim Rüstem. Yaşım 30. Genel itibariyle insanları kırmam ve üzmem, yalnızlıktan da nefret ederim. Bu yüzden geldim ilan açmaya. Kim yazarsa yazsın dönüş sağlayacağım. Uzun bir süre yalnız kaldım ben aslında. Bu yüzden ne bileyim işte durumlar farklı anlayacağınız. Engelli arkadaş arıyorum işte.

Bir zamanlar gerçekten çevrem çok büyüktü. İnsanları tek başına yargılardım. Yanlış anlaşılmasın yani şunu anlatmak istiyorum. Beni birisi yalnız bıraktığı zaman canım harbiden sıkılırdı ama zaman geçtikçe anlıyorsun ki bu tür durumlara gerek yok. Bir arada yaşayıp gidiyoruz işte. Önemli olan sevmek değil mi? Var mı ötesi arkadaşlar gerçekten ne diyorsunuz bu duruma? Tek sorun bu mu sizce of can sıkıntısında ne diyeceğimi de bilmiyorum ama bildiğim bir şey varsa o da buradan arkadaş bulacağımdır. Engelli bayan arkadaş arıyorum ilanlarına daha önceden de bakıyordum da bu kadar çok olacağını düşünmedim. Çok da değil aslında insanlar hep yalnız kalmış. Kimlerle muhatap olacağını bilememiş. Bunları da geçtim saygı sevgi olmadığı sürece bu durum bitmez ki. İnsanlar yalnız kalmaya devam edecek ne yazık ki. Olmaz bunu kabul edemiyorum. Yaşım gereği zaten olgunum. İyiyim, kibarım, saygılıyım. Bir kadına nasıl davranılır çok iyi bilirim tamam mı? Başka söze gerek duymuyorum. Buyurun söz sırası artık sizde.

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum

Ben lafı çok uzatmayı sevmeyen biriyim. Ne ise odur bende. Dürüstlük her zaman bakidir yani. Yalan söylemeyi de hiç ama hiç sevmem. Doğru insanı bulma arayışındayım. Bakalım engelli bayan arkadaş arıyorum dedim bir kere. Bulacağımdan adım gibi eminim. Günler hızlı geçiyor insanlar ne bileyim bir şekilde uzaklara düşebiliyor. Ben hep arkadaşımın yanında olmak istiyorum. Can sıkıntısı diyorsanız deyin, ne derseniz deyin ben yalnızlık taraftarı değilim. Bir yandan yalnızlık diğer yandan moralsizlik. Hepsi beni buldu. Tamam uzatarak moral bozmak istemem asla kusuruma bakmayın olur mu? Mesajlarınızı beklediğimi unutmayın rica ediyorum. Tek can sıkıntısından gelmedim buraya ben. Günlerim güzel geçsin, karşımdaki insanın da keyfi yerine gelsin istiyorum.

Ben gezmeyi seven biriyim. Atlarım arabama giderim bir su kenarına ve uzakları seyrederim. Kimse buna yok demez ki. Bazen koca bir of çekiyor şu dağlara. Bazen de gitsem kurtulsam diyorum şu diyarlardan. Bir arkadaşım olsa bırakıp gitmek de kolay değil hani. Umuyorum her şey gönlümüzce olur arkadaşlar. Burası iyi ki var, kendimi çok net ifade ettiğimi düşünüyorum. Artık sözü size bırakarak aranızdan ayrılıyorum. Sohbet ederiz dilerseniz ya da doğrudan telefon görüşmesi yaparız. Başka türlü tanışamayız zaten. Kendinize bu süreçte çok iyi bakın ve lütfen mesajlarınızı da paylaşın. Aksi durumda herkes yalnız kalmaya devam edecek ve bu durum cidden çok can sıkacak işte. Günün her saatinde buraya bakıyorum, diğer ilanları da okuyorum elimden geldiği kadar. Bakalım ya kader kısmet işleri bunlar. Arkadaşça başlarız bir de baktınız duygular aynı, heyecanlar aynı bir ömür boyu yol alırız.

Mesaj Gönderin


2 yorum