Engelli Arkadaş Arıyorum

Engelli arkadas ariyorum

Selamlar. Ben engelli bayan arkadaş arıyorum diyenler için bu ilanı vermek istedim. Son zamanlarda bu tür konularda canım çok sıkkın diyebilirim arkadaşlar. Engelli arkadaş arıyorum dediğimde insanlar bana bir değişik bakıyor. Benimde hafif engelim var ve hepimiz insanız sonuçta. Nedir bu ön yargı? Nedir bu bakış açısı insanlardaki? Kimse yalnız kalmamalı şu hayatta. Nasıl bu hale geldik anlamış değilim. Birbirini kıran ve üzen insanlar sardı çevremizi.

Bu arayışımın can sıkıntısından ötürü olduğunu söyleyeyim arkadaşlar. Kendime uygun bir arkadaş bulmak istiyorum engelli arkadaşlık sitesi sayesinde. Bu arada ismim Bahar. Yaşım 30. Genel itibariyle insanları kırmam ve üzmem, yalnızlıktan da nefret ederim. Bu yüzden buradayım. Kim yazarsa yazsın mesajlara hemen geri dönüş yapmak istiyorum.

Engelli Erkek Arkadaş Arıyorum

Güzel bir arkadaşlık düşüncem var. Beraber gezip eğlenebileceğim, hayattan beraber keyif alabileceğim birisi çıksın istiyorum karşıma. Belki ilerisi için sevgili oluruz, belki aramızda bir aşk başlar kim bilebilir öyle değil mi? Romantik erkeklerden hoşlanıyorum. Sevdiği kadına değer veren ona sürprizler yapan. Bir çiçek dahi almış olsa benim için çok değerli ve kıymetlidir bu. Her kadın değer görmek, sevilmek, mutlu olmak ister çünkü. Biraz maceraperest bir yapım var ama bir o kadar da eğlenceliyimdir arkadaşlar. Gezmeyi, eğlenmeyi severim. Müzik dinlemekten ve film izlemekten keyif alırım. Erkek arkadaşımla ortak noktalarımın olmasını tabii ki isterim. Bu ilişkimizi, aramızdaki bağı daha da güçlendirir.

Engelli Arkadaşlık Sitesi

Engelli arkadaş daha önceden de arıyordum ama engelli arkadaşlık sitesi olduğunu düşünmemiştim. İnşallah doğru insan karşıma çıkar ve güzel bir dostluğun başlangıcı olur. Lafı fazla uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Dürüstlük her zaman bakidir yani. Yalan söylemeyi de hiç ama hiç sevmem. Doğru insanı bulma arayışındayım. Doğru kişiyi buradan bulacağımı düşünüyorum. Şu sıkıcı ve yalnız geçen günleri beraber eğlenerek geçirelim, beraber hayatın tadını çıkaralım istiyorum.

Ben hep arkadaşımın yanında olmak istiyorum. Günlerimiz güzel güzel geçsin, karşımdaki insanın da keyfi yerine gelsin istiyorum. Gerisi artık sizde arkadaşlar. Mesajlarınızı beklediğimi unutmayın.

Burcu 28, Arayış : Evlilik

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-engelli-bayan-ilanlari.html

Mesaj Gönderin


[mashshare]

9 yorum

  1. yorumbanneri