Erkek Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar

Erkek ev arkadasi arayan bayanlar

Merhaba. Adım Selin. Yaşım 29. Erkek ev arkadaşı arayan bayanlar arasında yerimi aldım. Bekarım tabi ki. Can sıkıntısında değil, hayatımda bir farklılık olsun istiyorum arkadaşlar. Üniversite falan bitti artık iş arayışındayım. Ama şu yalnızlık da olmasa iyiydi hani. Neyse bakalım biraz heyecan var bende biraz da stres. Bir bayan olarak beklentilerimi de paylaşmak istiyorum. Şu süreci en hızlı ve güzel şekilde atlatarak hayırlısı ile gelecek günleri düşlüyorum. Evlilik falan değil beklentim önce saygılı bir arkadaşlık. Erkek ev arkadaşı arayan bayanlar hakkında merak ettiğiniz şeyleri de bana sorabilirsiniz. Yanıt vermekten çekinmem yani merak etmeyin.

Evet şu an tek yaşayan bir bayan olarak eklemek istediklerim var. Ben titiz biriyim. Haliyle bu titizlik aslında sürekli devam ediyor. Temizlik hastasıyım desem yeridir. Mesela erkek arkadaşım o gün yemek yapacaksa ben yerleri silerim. Tam tersi de olabilir. Hepsini geçtim mutfak işlerine karıştırmam kimseyi. Yemek çok iyi yaparım, son ses müzik açarak hünerimi konuştururum. Bu arada müzikle ilgileniyorum gitar falan çalıyorum. Her neyse ciddi anlamda can sıkıntısı yaşayabiliyorum yalnız kaldığımda. İşte bu yüzden erkek ev arkadaşı arayan bayanlar araştıranlar için geldim. Mesajlarınızı benimle paylaşın arkadaşlar ona göre dönüş yapacağım herkese.

Bahsetmem gereken farklı bir konu daha var. Şimdi beyler ben öyle titizim böyle titizim falan dedim ama gerçekten insanlara olan saygımı yitirmedim. Şöyle aktarayım yanlış anlaşılmasın. Var olan umutlarımı hep yeşertirim. Kötü düşünmem yani pozitif biriyim. İsterim ki ev arkadaşım da öyle olsun. Gerçekten susacağımız zaman sussun, güleceğimiz zaman kahkaha atsın. Çok mu şey istiyorum ne dersiniz? Buyurun beyler yazın da konuşmaya başlayalım işte.

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Bekar Bayanlar

Birkaç konu hakkında da bilgi paylaşmak istiyorum. Mevcut ev düzenime karıştırmam. Koltuklarım falan çok hoş duruyor. Ev arkadaşım sadece temizlik ve yemek işlerinde yardımcı olsa yeterli benim için. Büyük beklentileri olmayan biriyim ama sürprizlere her zaman açığım bilginiz olsun. Günlerdir acı çekiyorum bu arada bunu da paylaşmak istedim. Neden diye sormayın öyle işte. Ayrılık falan değil ya yalnızlık herhalde. Gönlüme dokunan biri yok ki ne yapayım? Burada tek başıma yaşamak ne kadar acı veriyor biliyor musunuz? Bence hayır, tanışmadan anlayamazsınız.

Hey gidi günler diyorum ben bu aralar. Sebebini de hemen açıklayayım. Şimdi şöyle bir şey var arkadaşlar. Genç ve güzel bir kız olduğum için herkes benimle konuşmak istiyor. Kimisi doğrudan arkadaşlık kurmak falan da istediği için teklifleri kabul etmiyorum. Heyecan arıyorum sanırım. Haliyle buradan gelecek arkadaşlık teklifleri benim için çok daha değerli. Her ne kadar yalnız kalsam da doğru kişiye ulaşmadıkça böyle kalmak daha sağlıklı gibi.

Erkek ev arkadaşı arayan bayanlar veya erkek ev arkadaşı arayan bekar bayanlar hep mi yalnız diye soracak olursanız kesinlikle hayır. Bizim kız arkadaşlar var öyle güzel geziyor ve tozuyorlar ki anlatamam size. Lakin günlerdir bu süreci düşünüyorum. Acaba diyorum beni anlayacak birileri çıkacak mı karşıma. Düşüne düşüne burayı buldum ve artık ilanımı açıyorum dostlar. Buyurun yazın bana, kısaca kendinizi tanıtın olur mu? Kibar beyler önceliğimdir. Ev arkadaşı bulmak çok zor bu dönemde. Güven verecek her şeyden önce. Güvenden sonra ne bileyim artık insanlar sever mi sayar mı anlamıyorum. İnsanlar çok değişti arkadaşlar kime güveneceğimi bilemiyorum. Bunları sonra da konuşuruz. Mesajlar gelsin bakalım durumlara. Görüşmek üzere o halde.

Mesaj Gönderin


17 yorum

  1. İlk başta merhaba saygıdeğer insan, ben ise sevgilim iş/eşmiş aramıyorum.
    Aradığım arkadaşlık öbür işler sonradan belki gerçekleşir orasını da Allah bilir. Sen biraz kendimden bahsedersen arkadaşlığın başlangıcı sayılır. Selamlar görüşmek üzere

  2. Merhaba Selin. Yaşım 27 bende can sıkıntısından buradayım uzun zamandır bir kız arkadaşım olmadı sanırım istemedim bunca zamandır. Beklentilerim hep yüksekti ve bu yüzden çok bekledim. Artık beklenti içinde değilim ve olduğu gibi yaşamak istiyorum bazı şeyleri en son çare olarak bu siteleri buldum ve yaş olarak yakın olduğundan size yazıyorum umarım geri dönüş alırım. Bekleyeceğim.

  3. Merhaba iyi günler İstanbul Fatih’te otelde çalışıyorum. Ev arayışındayım yaşım 30 üniversite mezunuyum sakin kendi halinde bir insanım. Kolay adapte olabiliyorum. İnsanları dinlemeyi severim temizlik ve yemek yapabilirim. sadece evin uzaklığı ve para konusu kafamda soru işareti yaratıyor. Dönüş yapıp beni bilgilendirirseniz sevinirim.

  4. İzmit Kocaeli neden ikamet ediyorum yaşım 39 bir evlilik yaptım 15 yıl oldu bekarım sarışın kahve rengi gözlü 165 boyum 76 kg sempati neşeli konuşkan biriyim spor yürüyüşü seven klasik azda olsa yüzmeyi bilen biriyim sizinle tanışmayı çok isterim

  5. Merhaba bende bayan ev arkadaşı arıyorum çok titizim temizim yani bu konuda hemfikiriz aslen Edirne Keşanlıyım zararsız bu insanım 35 yaşındayım iletişime geçebiliriz detaylı konuşuruz

  6. Merhaba. Seninle ciddi anlamda tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum. Belki ikimizide şans meleği gülüp bakar. Hayatım boyunca hep istikrarlı olmaya özen gösterdim. Seninle şansımı denemek istiyorum