Erzincan Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Erzincan erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Erzincan erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanımdan selamlar Nazlı Su benim adım. Kendine ciddi saygısı olan bir hanımefendiyim. Yaşım 43 artık gerçekten seviyeli bir arkadaş arıyorum. Bulacağım inanıyorum. Her ne kadar doğru insana bu zamana kadar denk gelmediysem de umurum var. Çünkü buradayım artık. Yorumlarınızı ve mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar gerçekten yalnızım ben üzmeyin daha fazla. Erzincan dul bayan arkadaş sayesinde birçok kişi aradığını buldu. Çevremde yalnız kadın kalmadı. Yani ben mi çok şanssızım anlayamadım. Her neyse konu hakkında yorumlarınız önemli. Tanımadan görmeden bir araya gelemem diyenler de olacaktır. Ama numaramı vereceğim için bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayız emin olabilirsiniz.

Erzincan Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Her seferinde yalnız kaldım, üzüldüm, kırıldım. Bu durum bitsin istiyorum. Bana saygı duyan bir erkek arkadaş çıkmayacak mı karşıma ya yoruldum ama gerçekten. Neyse olumsuz şeyler konuşmamak gerekiyor. Haydi hep beraber evrene pozitif enerji yayalım da bitsin bu hasret. Genelde tek takıldığım için bu dönemde nelerle karşılaşırız bilemiyorum. İşte bu nedenlerden dolayı tedirginlik de var. Olsun, tanışırız önce sonra da yüz yüze geliriz. Telefondan görüntülü konuşmak bence çok daha mantıklı.

Erzincan Dul Bayan Arkadaş

Sadece dul ve bekar beyler yazarsa ayrıca sevinirim. Bu zamana kadar insanlar ne istediyse paylaştım, yanında oldum, dert dinledim. Peki benim dertlerimi kim dinleyecek? Of gerçekten yine sıkılmaya başladım özür dilerim ama içimdekileri anında yazıyorum ne yapayım. Her neyse beyler benden bu kadar artık söz sırası sizde. Merak etmeyin ben herkesi dinlerim öyle yarı yolda da bırakmam. Sonuç itibariyle sizler de güzel bir kadın arkadaş edinmek için buradasınız ve emin olun doğru ilanı okuyorsunuz. O zaman bana müsaade.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun