Erzurum Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Erzurum erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Erzurum erkek arkadaş arayan dul bayanlar Hülya ismim. Burada olma nedenim tamamen iyi bir arkadaşlık kurmak. Tabi en önemlisi de şu yalnızlıktan kurtulmak. Diğer şehirlerdeki ilanları da okuyorum hepsi yalnızlıktan şikayetçi. Ya ben eskiden böyle yalnız değildim gerçekten ne oldu anlamıyorum ki. 40 yaşında dul kaldım ama hala sanki dün ki gibi tek yaşıyorum kafamın içinde. Erzurum dul bayan arkadaş için emin olun tek bir mesajınız yeterli. Benim öyle kimseyi yargılayacak bir yapım yok. Çok soru da sormam. Neysem oyum anlayacağınız. İnsanları da olduğu gibi kabul ederim umarım sizler de öylesinizdir. Herhangi bir engelim yok gayet de güzelim.

Erzurum Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bilirsiniz bizim çaya olan hayranlığımızı. Oturur sabahlara kadar çay içeriz ay ne güzel şimdiden heyecanlandım. Peki sohbetimiz ne durumda olacak? İstediğiniz düzeyde arkadaşlar. Ben her konuda konuşurum, dert de dinlerim kimseyi de asla kırmam. Benim de paylaşacaklarım var sonuç itibariyle. Umarım bu konuda hak verirsiniz. Yani öyle çok konuşan biri gibi görünmem diye umuyorum. Ne yapalım ya kadın milleti konuşmayı her zaman çok sevmiştir.

Erzurum Dul Bayan Arkadaş

Evet pek anlatacak bir şey de bulamadım nedense. Sözü sizlere bırakmak isterim. Kendinizi kısaca tanıtırsanız çok memnun olurum beyler. Onun dışında ne isterseniz onu yazın ben buradayım. Ön yargıları olmayan bir kadınım. Konuşmak, dertleşmek en çok sevdiğim şeylerdir. Elbette gezmek en büyük hobimdir. Gezerek dertlerimiz de azalır hem. Tamamdır ben şimdi mesaj ve yorumları beklemeye koyulacağım. Gerisini sizlere bırakıyorum. Güzel bir dul arkadaş arıyorsanız doğru ilandasınız diyorum sadece. Her şey gönlümüzce olsun ve iyi olsun. Görüşmek üzere beyler.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun