Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Esi olmus evlenmek isteyen bayanlar

Herkese merhaba ismim Ayşe. 38 yaşında, eşini kaybetmiş dul bir bayanım. İlanımı, Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar ile tanışma amacında olan beylere yönelik yazıyorum. 3 yıl süren evliliğimin ardından geçen yıl eşim vefat etmesiyle yalnızlıkla yüz yüze kaldım. Zor geçen günler ardından, hayata dair umutlarımı yeniden yeşerterek ayağa kalktım. Şimdi bu umutlarımı, kurduğum hayalleri gerçeğe dönüştürme düşüncesindeyim. Uygun bir eş adayı bularak ikinci baharımı yaşamak istiyorum arkadaşlar. Ne dersiniz mutluluk bizimde hakkımız değil mi?

Özel şirkette çalışıyorum muhasebeci olarak çalışıyorum. Vaktimi genelde evde geçirmekten hoşlanırım. Kitap okumayı ve yürüyüş yapmayı seviyorum. Fırsat buldukça arkadaşlarımla beraber dışarı çıkarız. Karakter olarak biraz romantik, sevecen ve olumlu bir kişiliğe sahibimdir. İyi bir dinleyiciyim ve insanları anlamayı önemsiyorum.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen bayanlar için sizin aklınızdan geçenler neler arkadaşlar? Düğün düşünüyor musunuz? Yoksa sadece nikah olsun düşünceniz mi var. Şahsen benim için fark etmez. Ben mutlu olmak istiyorum. Düğündü nişandı bunlar olmasa da olur, fakat sizin görüşünüze de saygı duyup bu konu hakkındaki kararları beraber almak isterim.

Gel gelelim, geleceğe dair umutlarıma ve beklentilerime. İdeal olarak, birlikte eğlenebileceğim, yeni yerler keşfetmeyi ve yaşamın sunduğu fırsatları birlikte değerlendirmeyi arzulayan bir eş adayıyla tanışmak istiyorum. Benim için en önemli şey, eşimle beraber mutlu bir gelecek inşa etmek, hayallerimizi gerçekleştirmek ve karşılıklı destekle büyütmek. Hayat arkadaşım olacak kişinin anlayışlı, sevgi dolu ve sadık biri olmasını isterim. İlişkilerin temel taşı karşılıklı saygı, iletişim ve empatidir benim için. Birbirimize destek olmayı başarabilirsek, zorluklarla başa çıkabileceğimiz gibi birlikte güzel günlerimizin olacağını da düşünüyorum arkadaşlar.

Benim gibi eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar olarak birçok kişi var. Bu nedenle burada ilanımı paylaşarak kendime uygun bir eş adayı bulmak istedim. Eğer bu ilan, hayatınıza yeni bir başlangıç yapmak için bir fırsat arayan, sevgiye ve anlayışa açık bir kadınla tanışmak isteyen bir beyefendilere hitap ediyorsa, benimle iletişim kurmaktan çekinmeyin arkadaşlar. Umarım ilanım, doğru kişinin dikkatini çeker ve karşılıklı bir mutluluğun temelini atmamızı sağlar. Gelecekteki eş adayımı hayatımda ağırlamak için inanın çok heyecanlıyım. Yeni bir başlangıca adım atmak adına mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

9 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba ben Savaş 42 yaşındayım
    İstanbul’da yaşıyorum başımdan bir evlilik geçti kalan ömrümü ömrüm bileceğim anlayışlı bir bayanla hayatımı devam ettirmek istiyorum. Eğer sizde düşünürseniz bana

  3. Merhaba Ayşe hanım sizi gördüm tanışmak istedim sizinle eğer bana merhaba Dersen kendimi tanıtırım Avrupa’da yaşıyorum gezmeyi görmeyi seversen tanışalım derim
    Muhsin

  4. Hayırlı mutlu günler Ayşe hanım nasılsınız? Ben Hatay İskenderun’da yalnız yaşayan bir beyim. Eşimden ayrıldım. Neredeyse 3yıl oldu. O evlendi bende artık kendime yeni bir hayat kurmak beni ben olduğum için beni değiştirmeye çalışmadan karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde her anı birlikte uyum içinde anlatacağım bir ömür birlikte olacağım hayat arkadaşı arıyorum. Bu siz olmak ister misiniz? Tabi görüşüp anlaştıktan sonra görüşmek isterseniz.