Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Esi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler

Merhaba, ben Hamdi 38 yaşında eşi vefat etmiş dul bir erkeğim. 4 yıl önce eşimi bir trafik kazası sonucu kaybettim. Eşimin ölümünü kabullenmek her ne kadar zor olsa da hayatın devam ettiği gerçeğini de göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler yeniden evlenmek isteyebilirler çünkü yalnız kalmak, yalnız bir hayat sürdürmek inanın ki çok zor. Bende evlenmek isteyen dul erkekler arasında olduğum için evlilik sitesine ilan vermenin uygun olacağını düşündüm.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Erkekler

Kendimden ve evlilikten beklentilerimden bahsetmek istiyorum sizlere biraz arkadaşlar. Makine mühendisiyim. Kişisel olarak meraklı, pozitif ve spor yapmayı seven kendine bakan bir insanım. Müzik dinlemeyi, yeni yerler keşfetmeyi seviyorum.

Evlilikten, ilişkiden ve eş adayımdan beklentilerim ise oldukça basit. Benim için temelde karşılıklı saygı, güven ve anlayış ön plandadır. İdeal bir ilişkide ortak paylaşımlarımızın olması, birbirimizi desteklememiz önemlidir.

Aynı zamanda dürüstlük, iletişim ve sadakatte ilişkimizin temel taşı olmalıdır. Eş adayımda öncelikle iç güzelliği benim için çok önemlidir. Empati, anlayışlı ve sevgi dolu bir kişi olmasını arzularım. O yüzden arayışım hayatı pozitif bir şekilde karşılayan, güler yüzlü ve neşeli biriyle tanışmak.

Birbirimize destek olabileceğimiz, zorlu zamanlarda birlikte güçlü durabileceğimiz bir ilişki inşa etmek düşüncem. Bende diğer eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler gibi ikinci baharımı yaşamak istiyorum.

Eşini Kaybetmiş Yeniden Evlenmek İsteyen Erkekler

Hafta sonları çalışmadığım için genelde zamanımın büyük bir çoğunluğunu evde tek başıma geçiriyorum. Ancak, yalnızlık hissi gitgide daha ağırlaşıyor ve yanımda bir hayat arkadaşının olmasını istiyorum. Bu yüzden buradan size ulaşmaya karar verdim.

Hayallerimizin solup gitmesine izin vermeyelim, onları gerçeğe dönüştürelim. Yolumuza devam edelim istiyorum. Kendi iç dünyamda sakinleştim ve düşüncelerime odaklandım. Artık yeni bir başlangıç yapmanın zamanı geldiğini hissediyorum. Kendimi elimden geldiğince anlatmaya çalıştım size arkadaşlar. Beklentilerimi hayallerimi umutlarımı belirttim.

Sizde benim gibi düşüncelere sahipseniz buyurun konuşalım sohbet edip birbirimizi tanıyalım isterim. Mutlu olmak sıcak bir yuva kurmak hepimizin hakkı olmalı. Gelecekteki hayat arkadaşımı bulmak için heyecanla mesajlarınızı bekliyorum. Görüşmek üzere kendinize iyi bakın..

Daha Fazlasını mı Arıyorsun?

https://www.hemenarkadasbul.com/evlenmek-isteyen-erkekler

Mesaj Gönderin


[mashshare]

3 yorum

  1. yorumbanneri
  2. Merhaba ben Karabük’ten Salim yaşım 42 bir sıcak bir yuva kurmak istiyorum bir günlük değil bir ömür boyu mezara kadar kötü alışkanlığım yok sadece ciddi biriyle evlenmek istiyorum.