Eskişehir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Eskişehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Aynur benim adım. 38 yaşındayım ve Eskişehir erkek arkadaş arayan dul bayanlar olarak geldim buraya. Heyecan deseniz var sonuçta ilk defa bir siteden ilan açıyorum. Bunun dışında enerjimi harcamak istemiyorum. Çünkü insanların bana olan yaklaşımına göre davranacağım. Onu da geçtim dul beyler önceliğimdir. Eskişehir dul bayan arkadaş için geldiğimden evlilik tekliflerini de reddediyor olacağım. Durum bu şekilde anlayacağınız. Ayrıca insanların bana olan bakış açısı umurumda değil. Ben özgürce takılan güzel bir kadınım. Kim ne demiş, nasıl olmuş falan ilgilenmiyorum. Ben kendi hayatıma bakarım, eğlenmeye gezmeye bakarım yani. Elbette evlilik teklifleri geliyor ara sıra ama yok istemiyorum şimdiden söyleyeyim ya.

Eskişehir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Her zaman kendine saygısı olan erkekleri sevmişimdir. Zaten kendine saygısı olan kadın arkadaşına da her zaman saygılıdır. Yaş kriterim yok, maddi anlamda hiçbir beklentim yok çünkü durumum gayet iyi. Benimle arkadaş olan kişinin canı sıkılmaz, gezer tozar haberiniz olsun. Bazı hayallerim var. Amerika’ya gitmek gibi. Tek gitmek istemiyorum sonuçta yabancı bir ülke. O ışıklı sokakları gezmek istiyorum ya. Aslında bizim burayı hiçbir yere değişmem ama işte böyle bir özlem kaldı içimde.

Eskişehir Dul Bayan Arkadaş

Hayırlısı ile kendime uygun arkadaşı bulayım da bunlar konuşulur ya. Önce güven, önce samimiyet ararım. İnsanın gözlerinin içinden de okurum ben çoğu şeyi haberiniz olsun bu arada. Eski psikoloji mezunuyum yani bilin istedim. Başka da aktaracağım bir şey kalmadı sanırım. Ben odama çekilerek sizden gelecek mesajları beklemeye koyulayım bari. Bakalım kimler neler yazacak ama gerçekten çok merak ediyorum ya. Valla herkes arkadaşını buldu eğleniyor, geziyor. Ben bu güzellikle böyle ortada kalırsam yazık gerçekten.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun